Selena Gomez i Zedd przyłapani na randce (FOTO+VIDEO)

przejdź do komentarzy

Jest nagranie.

selena gomez selena gomez/Instagram
Wszystko wskazuje na to, że 2015 rok upłynie Selenie Gomez (22 l.) pod znakiem zmian. Jeszcze nie tak dawno w mediach aż roiło się od plotek na temat jej związku z Justinem Bieberem, a już na horyzoncie pojawiła się nowa miłość. Pamiętacie, jak Bieber sypiał z prostytutkami i umawiał się z dziewczynami, a biedna Selenka wiernie czekała i płakała po kątach, po czym otwierała ramiona i ponownie przyjmowała skruszonego tylko na chwilę Justinka? Teraz to już przeszłość. Gomez spotyka się teraz z producentem muzycznym o pseudonimie Zedd (25 l.).

Zeed, a właściwie Anton Zaslavski, urodził się w Saratowie, potem wyemigrował z rodziną na Zachód. Biegle zna rosyjski, niemiecki i angielski. Już jako kilkulatek zaczął grać na instrumentach. w 2014 roku zdobył nagrodę Grammy za utwór Clarity.

Ostatnio Gomez i Zedd byli widywani razem. Relacje świadków mówiły o trzymaniu się za ręce i całusach. Teraz portal TMZ opublikował nagranie przypadkowych przechodniów, którzy przyłapali tę słynną parę. Zresztą ich miłość to już żadna tajemnica. Na Instagramie Seleny pojawiło się już wspólne foto z windy.

Życzymy więcej szczęścia niż z Justinem.

 
Selena Gomez i Zeed przyłapani na randce (FOTO+VIDEO)

Selena Gomez i Zeed przyłapani na randce (FOTO+VIDEO)

Selena Gomez i Zeed przyłapani na randce (FOTO+VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!