Selena Gomez już WRÓCIŁA do pracy! Show-biznes jest bezwzględny!

przejdź do komentarzy

Nie może spokojnie wrócić do zdrowia?

selena gomez selena gomez/
Selena Gomez przebywa obecnie w szpitalu psychiatrycznym. Wymagała intensywnej hospitalizacji po załamaniu nerwowym. U wokalistki zdiagnozowano także obniżony poziom białych krwinek, który mógł wpłynąć na nerwicowe stany gwiazdy. Okazuje się, że nie będzie mogła wypocząć - czeka ja kolejna dawka stresu.

Dakota Johnson o rozstaniu z byłym chłopakiem

Już za dwa tygodnie pojawi się nowa wakacyjna kampania marki Coach, w której wystąpi Selena. Jej pobyt w zamkniętej placówce nie wpłynął na plany firmy. Według źródeł zagranicznych mediów, sesja z Seleną pojawi się już niedługo, a opinie odbiorców na temat zdjęć mogą zafundować jej kolejną dawkę negatywnych emocji. Jej ostatnia współpraca z marką była ostro krytykowana przez internatów, którzy twierdzili, że graficy przesadzili z photoshopem.

Samotny Justin Bieber wygląda na zmartwionego. Obwinia się za tragedię Seleny?

Uważacie, że firmy powinny dać piosenkarce czas na odpoczynek i oszczędzić jej emocji związanych z nowymi kampaniami? Selena bardzo przeżywa każdy projekt, w który się zaangażuje. Mimo choroby musi dotrzymać kontraktów?Selena Gomez już WRÓCIŁA do pracy! Show-biznes jest bezwzględny!

Selena Gomez już WRÓCIŁA do pracy! Show-biznes jest bezwzględny!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (8): sortuj