Selena Gomez OKRUTNIE potraktowała The Weeknd

przejdź do komentarzy

Na jaw wychodzą nowe szczegóły ich związku.

selena gomez selena gomez/Starstock,The Image Direct
The Weeknd (28 l.) po rozstaniu z Seleną Gomez (25 l.) milczał. Nie wypowiadał się na temat rozpadu ich związku. Teraz wiemy dlaczego - jak na prawdziwego artystę przystało, postanowił rozprawić się z nią przy pomocy nowego krążka My Dear Melancholy.

The Weeknd przerywa milczenie! Tak ZRANIŁA go Selena Gomez

Z fragmentów piosenek można wywnioskować, że Selena bardzo go zraniła, a on był bliski oddania jej nerki. Informatorzy jednak zdradzają jeszcze więcej.

Powiedział jej, że jeśli potwierdzi się zgodność to będzie chciał oddać jedną z nerek. Mówił szczerze, bo bardzo kochał Selenę i zrobiłby dla niej wszystko. Był do jej dyspozycji, ale ona ostatecznie spławiła go i wróciła do Justina - czytamy na hollywoodlife.com.


Osoba z otoczenia Seleny jednak twierdzi, że The Weeknd w ten sposób chce się wybić na jej chorobie.

To tylko tekst piosenki i on wiedział, że przyniesie mu zainteresowanie, a ludzie zinterpretują to dokładnie tak, jak chce. Tak naprawdę nigdy nie było planów, by był dawcą nerki. Jasne - był wtedy jej chłopakiem, więc przeszło mu przez myśl przeprowadzenie testu na zgodność, co jest niezwykle rzadkie, ale nigdy nie było nawet blisko, by to się wydarzyło - podaje źródło Entertainment Tonight.


The Weeknd w pobliżu domu Seleny z książkami w ręce (ZDJĘCIE)

Selena nie chciała się na to zgodzić.

Selena nigdy by go nie poprosiła o coś takiego. Było dla niej wystarczająco trudne, by pozwolić na to wieloletniej przyjaciółce. A nowemu chłopakowi? Nie ma mowy.


Może już wtedy myślała o powrocie do Justina? Co myślicie? To tylko próba zemsty The Weeknd, czy naprawdę chciał dla niej tyle zrobić?

Selena Gomez OKRUTNIE potraktowała The Weeknd

Selena Gomez OKRUTNIE potraktowała The Weeknd

Selena Gomez OKRUTNIE potraktowała The Weeknd

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj