Selena Gomez opowiada o swoim idealnym chłopaku

przejdź do komentarzy

Zedd, czyżby chodziło o Ciebie?

selena gomez selena gomez/© Fame/Flynet, instagram
Okazuje się, że Selena Gomez (22 l.) jest całkiem skora do publicznych rozmów o swoim nowym związków. Piosenkarka niechętnie odpowiada na pytania dotyczące "miłości jej życia", Justina Biebera (21 l.), ale o swoim nowym lubym opowiada bardzo chętnie i niektórzy twierdzą, że robi to celowo, by wbić szpilę swojemu byłemu.

Zapytana o swój ideał mężczyzny gwiazda odpowiada:

Szczery, taki, któremu można zaufać, oczywiście wierny, potrafiący mnie rozśmieszyć. Nie chcę niczego na nim wymuszać. Chce być z kimś, z kim będą mogła cieszyć się życiem - mówi gwiazdka.


Czy taki jest Zedd (25 l.)? Wygląda na to, że tak. Selena Gomez wspomina jak poznała swojego wymarzonego DJ - młodych połączyła potrzeba fizjologiczna Zedda...

Akurat miałem wolny dzień i wraz z moim inżynierem wybrałem się na zakupy rzeczy do mojego nowego domu. Zechciało mi się siku i mówię: "Mam nadzieję, że mają tutaj ubikację". "Idź tam do studia" - powiedział mój kolega. Wszedłem do środka i szef wytwórni poznał mnie z Seleną. Okazała się być bardzo miła, pomyślałem, że fajnie byłoby coś razem nagrać. Tydzień późnej pracowaliśmy nad wspólną piosenką - wyznał kiedyś Zedd.


Selenie i Zeddowi życzymy związkowego powodzenia!


Selena Gomez opowiada o swoim idealnym chłopaku

Selena Gomez opowiada o swoim idealnym chłopaku

Selena Gomez opowiada o swoim idealnym chłopaku

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!