Selena Gomez OSTRO trenuje. Chce pozbyć się zbędnych kilogramów

przejdź do komentarzy

Treningi sporo ją kosztują.

selena gomez selena gomez/Forum/ X17online.com
Selena Gomez rozpoczęła noworoczną metamorfozę. Postanowiła rozpocząć bardzo wyczerpujące treningi, aby powrócić do formy i zgubić zbędne kilogramy. Gwiazda przeżywała niedawno ciężkie chwile, całe szczęście powraca do zdrowia psychicznego i fizycznego.

Selena Gomez uwielbia ten sweter! Pokazała się w nim już drugi raz

Selena codziennie uczęszcza na lekcje pilates. Co ciekawe, za lekcje płaci 300 dolarów za godzinę! Spora suma…

Selena Gomez spocona wychodzi z siłowni (ZDJĘCIA)

Piosenkarka oprócz zajęć pilates, uprawia turystkę pieszą i chodzi na fitness. Jej treningi nastawione są przede wszystkim na zrzucenie wagi, przyspieszenie metabolizmu i poprawienie kondycji. Zapewne nie będziemy musieli długo czekać na efekty! Selena ostro wzięła się za siebie.
Selena Gomez OSTRO trenuje. Codzienne treningi sporo ją kosztują

Selena Gomez OSTRO trenuje. Codzienne treningi sporo ją kosztują

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (4): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 03-01-19, 23:14 cytuj
  Ok już chyba wiem.. Myślałam że Selena miała usunięta jedna swoja nerkę i zastąpioną przeszczepem. Ale prawdopodobnie ma 3 nerki. Swoje i tą trzecia przeszczepioną, która widać na zdjęciach jako wypukłość. Takie buty... Zawsze myślałam że człowiekowi jedna nerkę się usuwa i wstawia nową na jej miejsce. A tu niekoniecznie..
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 03-01-19, 22:55 cytuj
  Nie wiem, nie znam się, więc się zapytam. Takie ma z jednej strony wypukłe podbrzusze po przeszczepie nerki.. To normalne, czy np przeszczepiono jej większą nerkę niż miała? Ktoś wie? Z ciekawości pytam.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 03-01-19, 18:18 cytuj
  No właśnie bo w dzisiejszym świecie kobiety musza wygladac jak zgrabne plastiki z hurtowni lalek barbi....te ktore maja juz pare kilo więcej odrazu sa uważane za zaniedbane i mniej atrakcyjne.Smiechu warte.Selena zawsze dbala o siebie i wygladala swietnie miala teraz trochę gorszy czas i odrazu na niej psy wieszają. Złapała oddech i zowu wraca do formy to jest najważniejsze a ile na to wydaje to nikogo nie powiinno interesowac jej kasa jej sprawa w końcu ciężko sama na to pracuje.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 03-01-19, 13:23 cytuj
  Selena jest po przeszczepie i dlatego tak wygląda. Chyba redaktorom sprawia przyjemność pisanie artykułów na temat jej wyglądu, prawie zawsze są informacje o wyglądzie Seleny. Po za tym co was obchodzi ile wydaje na ćwiczenia, stać ją to wydaje.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!