Selena Gomez ostro zaszalała w Abu Dhabi (FOTO)

przejdź do komentarzy

Do mediów wyciekły interesujące informacje.

selena gomez selena gomez/Instagram
Swoją karierę zaczynała już jako nastolatka. Nie było jej łatwo - cały czas odczuwała presję ze strony współpracowników i fanów. Wymagano od niej więcej i więcej. Niedawno zmieniła menadżerkę i zaufała Kris Jenner. Momager zaczęła dawać jej szalone rady. Proponowała, by Selena Gomez poddała się operacjom plastycznym i zalecała odsłanianie większych partii ciała. Do tego wszystkiego dochodziły niepowodzenia w życiu prywatnym.

Selena przez długi czas spotykała się z Justinem Bieberem. Ten jednak zdradzał ją na prawdo i lewo. Plotki głosiły, że sypiał nie tylko z gwiazdami, ale nawet płacił prostytutkom. Mimo to, piosenkarka wciąż mu wybaczała i płakała po kątach. Wygląda na to, że wreszcie postanowiła skupić się na sobie.


Selena, Kendall Jenner i Gigi Hadid postanowiły spędzić Sylwestra w Abu Dhabi. Na miejsce dotarły już przedwczoraj i, jak podają zagraniczne portale, zdążyły już zaszaleć:

- Dziewczyny ostro imprezują, a Selena flirtuje na prawo i lewo. Ciągle otacza ją wianuszek młodzieńców, a ona wdzięczy się i pozwala sobie stawiać drinki - czytamy na jednej ze stron.


Oby wyszło jej na dobre.

 


Selena Gomez ostro zaszalała w Abu Dhabi (FOTO)

Selena Gomez ostro zaszalała w Abu Dhabi (FOTO)

Selena Gomez ostro zaszalała w Abu Dhabi (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!