Selena Gomez zgasiła hejtera

przejdź do komentarzy

"To nie twoja sprawa!"

selena gomez selena gomez/© Fame/Flynet
Selena Gomez (22 l.) już dawno wyrosła z marzeń o byciu księżniczką, do której na białym rumaku przyjedzie królewicz i porwie ją do swego zamku.

Tak, tak - kiedyś gwiazda miała głowę pełną podobnych obrazków. Mówiła zresztą o tym bez skrępowania. Miała naście lat, była gwiazdką Disneya, słodką księżniczką, przed którą świat stał otworem.

Wszystko zmieniło się, gdy Selena przeżyła pierwsze poważne rozczarowanie - zawiodła się na ukochanym. Gdy związek z Justinem Bieberem zakończył się, zamknął się też pewien etap życia piosenkarki.

Selena jest dziś kobietą, ma 22 lata i jest świadoma swej wartości. To budujące, jak broni swojej wolności - na komentarze sugerujące, że się roztyła i nie nadaje się już do show-biznesu, reaguje zdecydowanie. Nawet ostro.

Niedawno na Instagramie gwiazdy pojawił się hejterski wpis.

Powinnaś popracować nad ciałem. Przestań jeść śmieciowe jedzenie! - upominał Selenę fan.

Gomez nie wytrzymała:

Jesteś obrzydliwy. Siedzę w tym biznesie i nie mogłabym mniej dbać o to, co ty lub ktoś inny powie na temat mojego wyglądu. Nie potrzebuję niczego więcej poza tym, że kocham siebie, dbam o swoją pracę, fanów, rodzinę i przyjaciół.

Pracuję nad ciałem. A to nie jest miejsce byś pouczał kogokolwiek co powinien, a czego nie powinien robić - dodała Selena.I love being happy with me yall #theresmoretolove 😂

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Selena Gomez (@selenagomez)Make up and photography by @byjakebailey

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Selena Gomez (@selenagomez)Tinker bell cups ☺️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Selena Gomez (@selenagomez)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!