Shakira nagrywa w Polsce nową płytę

przejdź do komentarzy

Zamiast odpoczywać, artystka wzięła się do pracy.

shakira shakira/© Fame/Flynet
Shakira jest już w Polsce prawie od dwóch tygodni. Piosenkarka, która przyjechała kibicować swojemu chłopakowi, zawodnikowi Hiszpanii Gerardowi Pique, zwiedza, odpoczywa, spędza czas z ukochanym, gdy ten akurat nie ma treningu.

Właśnie wyszło na jaw, że piosenkarka u nas nie tylko relaksowała się, ale również pracowała. Shakira przez tydzień odwiedzała studio nagraniowe Radia Gdańsk, gdzie razem ze swoją ekipą pracowała nad nową płytą, która ma się ukazać jeszcze w tym roku. Do dyspozycji miała hiszpańsko i anglojęzycznego tłumacza.

- Nasze studio było do dyspozycji Shakiry przez całą dobę. Artystka mogła pracować w wybranych przez siebie godzinach. Do jej dyspozycji były wszystkie udogodnienia, pozwalające artystom na chwilę relaksu podczas sesji nagraniowych. To m.in. stół do ping- ponga i miejsce do ćwiczeń fizycznych - czytamy na portalu radiogdańsk.pl

Kolumbijska piękność była bardzo zadowolona z pracy w gdańskim studio, odpowiadała jej zarówno akustyka jak i profesjonalna obsługa techniczna.

Czekamy z niecierpliwością na efekty jej pracy w naszym kraju, w postaci nowej płyty.


Shakira nagrywa w Polsce nową płytę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!