Shazza rozbierze się dla Playboya? (FOTO)

przejdź do komentarzy

"Jeśli taka propozycja się pojawi to się zastanowię."

shazza shazza/TVN/ZOOM
Magdalena Pańkowska, czyli legendarna już właściwie piosenkarka disco polo występująca pod pseudonimem Shazza, gościła niedawno w programie Między kuchnią a salonem.

Gwiazdka nadal bawi swych fanów koncertami, choć nie pisze się o niej i nie mówi tak dużo, jak kiedyś.

- Nasz odpoczynek medialny był zupełnie zamierzony, chcieliśmy dać sobie odpocząć i dać innym odpocząć od siebie, żeby nie było tak, że wszędzie jesteśmy. Przecież były te czasy kiedy udzieliliśmy już sporo wywiadów, natomiast teraz mamy ten komfort, że możemy z dużym wyczuciem, zrelaksowani przychodzić tak jak dzisiaj do Was - mówiła Shazza, która w studio pojawiła się ze swym przyjacielem i współpracownikiem, Tomaszem Samborskim.

Wokalistka stwierdziła, że gdyby dziś pojawiła się propozycja pozowania do Playboya, być może wzięłaby udział w takiej sesji. Shazza gościła już w tym magazynie - o jej sesji z 2000 roku ówczesny redaktor naczelny pisma mówił, że obyła się niemal bez ingerencji grafików komputerowych.

- Była to dla mnie cudowna przygoda. Teraz już po wielu latach, kiedy już nie zawsze ten kolagen jest tam wszędzie gdzie powinien być, ja chętnie otwieram Playboya i wracam do tych chwil - wspomina piosenkarka. Na temat ewentualnej sesji dodała: - Gdyby była taka edycja np. Playboy dla dinozaurów - kto wie?Foto: TVN/Zoom


Foto: TVN/Zoom


Foto: TVN/Zoom


Foto: TVN/Zoom


Playboy

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!