Show Siwiec jest sprowadzony do fizjoligicznych odruchów?

przejdź do komentarzy

Zamiana plastiku w złoto?

natalia siwiec natalia siwiec/Viva
Najnowsze programy Vivy i MTV budzą niemałe oburzenie i, tym samym, powodują wzrost słupów oglądalności. Najpierw na językach byli uczestnicy Ekipy z Warszawy. Wrzawa jeszcze nie ucichła, a już podnosi się larum związane z programem Natalii Siwiec zatytułowanym Enjoy the view, w którym modelka zdecydowała się wpuścić kamery do swojego domu.

Jeden z dziennikarzy portalu nowymarketing.pl skrywający się pod pseudonimem melting pot zatytułował jeden ze swoich tekstów Enjoy The View, Love, Natalia. Jak zamienić plastik w złoto?. Trzeba przyznać, że pisze dość ostro. Jego zdaniem, Natalia podoba się widzom, bo jest prostą dziewczyną, która chętnie się rozbiera:

Natalia mówi bezpruderyjnie. Ale czego oczekiwać od osoby, która karierę robi rozbieranymi fotkami? Przecież tego od gwiazdy tego typu się oczekuje! Natalia nie służy przecież, jak archetypowa Matka Polka, w swoim wielkim wynajętym domu do mycia naczyń, okien czy podłóg i gotowania niedzielnego rosołu. Ona ma się po prostu w odpowiedniej chwili do rosołu rozbierać. Być lekko seksi i nieco crazy.

Choć niewiele Polek się do tego otwarcie przyznaje, Siwiec jest dla nich ponoć wzorem do naśladowania:

Tak jak dla bohaterów Warsaw Shore marzeniem były gąski z Warszawy, tak dla dużej liczby pań marzeniem jest być jak Natalia Siwiec.

Puenta jest surowa. Program Natalii to ponoć sprowadzony do odruchów fizjologicznych show, który i tak obejrzymy:

A że na koniec dnia obejrzymy wulgarny, płytki i sprowadzony do podstawowych odruchów fizjologicznych show, w którym usłyszymy takie ponadczasowe kwestie jak „obciąganie, za obciąganie” to tylko i wyłącznie znak czasów. Popyt na wulgarność i seks jest wszędzie, nic dziwnego, że media to wykorzystują. Hajs się zgadza? Więc o co ci chodzi?

Nie za ostro?

Show Siwiec jest sprowadzony do fizjoligicznych odruchów?

Show Siwiec jest sprowadzony do fizjoligicznych odruchów?

Show Siwiec jest sprowadzony do fizjoligicznych odruchów?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!