Sia zastanawiała się nad zakończeniem kariery!

przejdź do komentarzy

Co obecnie nie funkcjonuje obecnie w muzyce pop?

sia sia/FameFlynet, Youtube
Sia (40 l.) pojawiła się w najnowszym programie Jamesa Cordena, w którym jechała jako jego pasażerka samochodu, śpiewając... karaoke. Piosenkarka wypowiedziała się również w wywiadzie dlaczego chciała zakryć swoją twarz zakładając oryginalną perukę.

Zobacz więcej: Adele śpiewa karaoke w samochodzie [VIDEO]

Okazuje się, że miał na to wpływ jej poprzedni styl życia, w którym dominowały alkohol i narkotyki. Artystka zrozumiała bowiem, że wzrastająca popularność, zaczęła ją przytłaczać. Zastanawiała się nawet o zakończeniu kariery!

Pomyślała - czego obecnie nie ma w muzyce pop? Otóż jest to... tajemnica. Stwierdziła, że w dzisiejszych czasach nie ma już żadnych zagadek, wszystko jest ogólnodostępne, co sprawia, że zatraca się oryginalność.

Wszyscy robią sobie zdjęcia na Instagramie, nawet jak są u dentysty
.

Podczas wywiadu zaśpiewała między innymi utwór, który napisała dla Rihanny - Diamonds. Nie zapomniała również o takich hitach jak Chandelier oraz Elastic Heart.

W programie Cordena występują gwiazdy muzyki Pop oraz muzyki alternatywnej. Komik prowadzi również popularny talk-show dla stacji CBS. Warto wspomnieć, że do tej pory w "wywiadzie samochodowym" wystąpili między innymi wokalista Coldplay Chris Martin, Adele, One Direction i wielu innych.

Zapraszamy do obejrzenia!Sia w niecodziennym wywiadzie VIDEO)

Sia w niecodziennym wywiadzie VIDEO)

Sia w niecodziennym wywiadzie VIDEO)

Sia w niecodziennym wywiadzie VIDEO)

Sia w niecodziennym wywiadzie VIDEO)

Sia w niecodziennym wywiadzie VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!