Siedzi na toalecie i karmi dziecko (FOTO)

przejdź do komentarzy

Zdjęcie żony aktora wywołało gorącą dyskusję.

elisha wilson beach elisha wilson beach/Instagram
Kilka dni temu na Instagramie Elishy Wilson Beach, żony aktora Wilsona Beach, znanego między innymi z roli w Synach anarchii, pojawiło się zdjęcie kobiety siedzącej na toalecie i... karmiącej piersią córeczkę.

Macierzyństwo nie zawsze jest piękne - brzmi podpis obok zdjęcia.


Zdjęcie wywołało masę komentarzy. W większości negatywnych - internauci dziwią się, jak kobieta może karmić dziecko w ubikacji, siedząc na muszli klozetowej, a po drugie, jak może dzielić się jeszcze publicznie taką fotką.

Hasztagi mamy mówią wszystko - kobieta ma w nosie komentarze: What's your #momtruth? #motherhood #motherhoodaintpretty #tmi #confessionsofamom #ididthat #iamnotsorry - napisała Elisha.

Zdjęcie ciągle wisi na instagramie żony aktora - wśród wielu innych zdjęć z dziećmi w rolach głównych.

A Elisha tłumaczy:

- Wszyscy narzekają, że mediami społecznościowymi zawładnęli ludzie, którzy pokazują, jak perfekcyjne jest ich życie, w większości wiele udając. Widzę wiele mam, które tracą wiarę w siebie oglądając te fotki.


- Taka jest prawda - wiele kobiet robi dokładnie to samo, co pokazałam na zdjęciu. Macierzyństwo nie zawsze jest piękne - dodaje mama dwójki dzieci.


Kontrowersyjne zdjęcie wpisuje się w kampanię społeczną, która trwała w ubiegłym roku i zachęcała karmiące mamy, by unikały karmienia piersią w toalecie.

Tymczasem obrońcy Elishy piszą:

- A cóż jest niehigienicznego w karmieniu piersią na toalecie? Niektórzy idą do ubikacji myjąc zęby. Czy to nie jest gorsze?]

This is motherhood and it ain't always pretty. What's your #momtruth? #motherhood #motherhoodaintpretty #tmi #confessionsofamom #ididthat #iamnotsorry

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Elisha Wilson Beach (@mylifeisabeach)

Such is #motherhood. Even the dog is in on it. #lovethislife #thesekids #theydrivemenuts #neveradullmoment

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Elisha Wilson Beach (@mylifeisabeach)Siedzi na toalecie i karmi dziecko (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!