Sinead O'Connor próbowała się zabić!

przejdź do komentarzy

Nieprzytomną artystkę znaleziono w irlandzkim szpitalu.

sinead o'connor sinead o'connor/© Fame/Flynet, starstock.newscom
Sinead O'Connor (48 l.) była już jedną nogą na tamtym świecie, jednak o swoich samobójczych planach poinformowała fanów na Facebooku, czym ułatwiła sprawę policji i lekarzom.

Potrzebuję nowego domu, nowej pracy, nowego życia. Muzyka dla mnie już się skończyła. To muzyka mi to zrobiła - pisała piosenkarka.


Syn wokalistki jest ciężko chory, a jego ojciec walczy o samodzielną opiekę nad chłopcem. Niedawno Sinead straciła prawa wychowawcze wobec pozostałych dwóch niepełnoletnich dzieci. O'Connor od lat cierpi na chorobę dwubiegunową.

Jestem niewidzialna. Dla nikogo nic nie znaczę. Lubią mnie obcy ludzie, ale rodzina mnie nie ceni. Dobra robota, moi drodzy. W końcu się mnie pozbyliście. Jestem idiotką. Kiedy planowaliście odseparować mnie od moich dzieci, wiedzieliście, że zwariuję? Że to będzie koniec? Jak będziecie tłumaczyli moją śmierć? Moje dzieci mają gdzieś, czy umrę, czy będę żyła. Wszystkim będzie lepiej beze mnie - pisała na FB gwiazda.


Dzięki notce, którą opublikowała Sinead, lekarze i policja znaleźli ją na czas i odratowali. O'Connor przebywa w szpitalu.
Sinead O'Connor próbowała się zabić!

Sinead O'Connor próbowała się zabić!

Sinead O'Connor próbowała się zabić!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!