Siostra Kris Jenner to niezłe ziółko

przejdź do komentarzy

Cuda i tajemnice w rodzinie Kris Jenner.

kris jenner kris jenner/© Fame/Flynet
Kris Jenner nie udało się utrzymać tej historii w tajemnicy. Mama smoczyca dba o wizerunek rodzinki - ma być cukierkowy, bogaty i bez skazy. Sama Kris ukrywa jednak nieskończoną liczbę sekretów i sekrecików. Słyszeliście kiedyś o siostrze Kris?

Karen Houghton to zła siostra mamy menadżer. Jest młodsza, wygląda na o wiele starszą, ale biorąc pod uwagę, że jest biedniejsza to nie jesteśmy zdziwieni tym faktem. Karen trzymała się z dala od rodzinnego show swojej siostrzyczki, zresztą Kris było to na rękę, bo z Karen jest niezłe ziółko.

Karen ma za sobą długą historię nałogów i związków z bardzo złymi chłopcami. Jej były mąż, Mark Zettel, był narkomanem, złodziejem, nielegalnie posiadał amunicję i był aresztowany aż 16 razy! Obecnie Mark ma zakaz zbliżania się do Karen. Następna miłość siostry Kris to nieco lepszy, Steven Edward Thornton, aresztowany był 12 razy za kradzieże, włamania i wandalizm.

Kris do tej pory strzegła tych informacji, mogą one zaszkodzić rodzinnej marce. Dziwicie się, że nikt do tej pory nie wspominał o cioci Karen?

Zdjęcia Karen:
FOTO 1
FOTO 2

Siostra Kris Jenner to niezłe ziółko

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!