Siostry Godlewskie chcą iść do Tańca z gwiazdami

przejdź do komentarzy

Myślą też o reality-show w stylu Kardashianek.

esmeralda godlewska esmeralda godlewska/
Krótko przed świętami Małgorzata Godlewska i jej siostra Esmeralda opanowały internet. Wykonania ich kolęd viralowo obiegły sieć, a siostry z dnia na dzień stały się sławne.

Siostry Godlewskie nie odpuszczają! Oto ich NOWY świąteczny HIT (VIDEO)

Po tym, jak opisały je wszystkie portale plotkarskie, Godlewskie trafiły do Dzień Dobry TVN, a wczoraj zostały zaproszone do Pytania na śniadanie.

Takie talenty nie mogą się zmarnować - ich potencjał postanowił także wykorzystać Polsat, który zrobił z siostrami wywiad.

Małgorzata i Esmeralda opowiedziały w nim o kulisach sławy:

Brałyśmy udział w pewnych produkcjach, nie chcemy jednak wracać do przeszłości. Oczywiście zawsze warto wyciągać z niej odpowiednie wnioski, ale ten etap mamy już za sobą. Obecnie całą energię kierujemy na nową ścieżkę, która będzie mocno związana z branżą muzyczną. Założyłyśmy zespół „Siostry Godlewskie”, mamy już wyznaczone daty koncertów. Czeka nas masa pracy, bo nowe propozycje pojawiają się każdego dnia. Na horyzoncie jest również udział w pewnym dużym projekcie, o którym na razie nie możemy mówić. Internet jest w dzisiejszych czasach potęgą - to tu rozgrywa się pojedynek o miejsce w show biznesie. Naszym celem nie było zaistnienie w mediach. Ten występ to była czysta zabawa oraz wspólnie spędzony wyjątkowy czas. Spłynęło na nas „błogosławieństwo” w postaci hejtu, który otworzył nam wrota do kariery - mówią Godlewskie.


Siostry nie boją się już hejtu:

Każda z nas podchodzi do tego inaczej. Łączy nas jednak ta sama wrażliwość, którą nosimy w sobie. Nie ukrywamy, że po pierwszej fali, a wręcz po całym morzu hejtu, postanowiłyśmy usunąć nagranie z sieci. Jak jednak wiadomo, internet nigdy nie zapomina i wiele „życzliwych” osób zapisało nasze nagranie, aby później rozsyłać je po sieci. Dlatego postanowiłyśmy ponownie je zamieścić i sprawdzić reakcje ludzi na nasz występ, jednocześnie uodporniając się na te komentarze, ponieważ hejt może dotknąć cię jedynie raz. Później działa jak szczepionka, która uodparnia na internetowy „rzyg”, jaki fundują ci anonimowi ludzie zza ekranów komputerów. Jako siostry Godlewskie wyznajemy zasadę, że życie należy brać garściami oraz absolutnie nie można bać się ryzyka. Czasem trzeba pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, które może wydawać się niezrozumiałe. Bo później ono może okazać się jedną z lepszych decyzji w życiu - mówią.


Małgorzata Godlewska fałszująca kolędę tłumaczy, dlaczego to TAK brzmi

Siostry Godlewskie mają konkretne plany pracy w show-biznesie:

Każda z nas jest indywidualistką. Esmeralda uwielbia projektowanie wnętrz i odzieży, a także malarstwo, podróże oraz - przede wszystkim - całym sercem kocha taniec. Małgosia interesuje się stylizacją i sportem - zwłaszcza ekstremalnym. Ale łączy nas wspólna pasja i miłość do muzyki oraz gotowania. Muzyczną drogą będziemy iść razem jako Siostry Godlewskie. Nie wykluczamy natomiast indywidualnej pracy medialnej.


Siostry podziwiają przedsiębiorcze Kardashianki za ich reality show i za to, że owinęły sobie show biznes wokół palca. Polskie siostry nie wykluczają, że pójdą drogą Kardashianek i zrobią swoje reality show.

Na razie chciałyby wystąpić w show Polsatu:

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz „Jak oni śpiewają” - w tych programach odnalazłybyśmy się idealnie! Czyż nie ciekawie byłoby oglądać zaciętą walkę między siostrami na scenie bądź parkiecie? - zachęcają Godlewskie.


Jeśli tańczą tak dobrze, jak śpiewają, będzie HIT!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj