Siostry Godlewskie nie dość, że śpiewają to jeszcze doktoraty mają!

przejdź do komentarzy

Wszystkie trzy?!

siostry godlewskie siostry godlewskie/
Siostry Godlewskie zachwycają wszystkich swoją urodą, ale nie tylko. Bardzo chętnie też mówią i podkreślają na każdym kroku, że nie tylko wyróżniają się nieziemską urodą i talentem do śpiewu, ale też nie grzeszą inteligencją.

Wiemy komu zawdzięczają wygląd Siostry Godlewskie!

Magdalena Godlewska prowadzi klinikę i cały czas stara się podkreślić, że jest wykształconą osobą. Na swoim Instagramie dodała zdjęcie ze swoim ukończonym dyplomem z Półtechniki Łódzkiej.

Mój dyplom z Politechniki Łódzkiej odebrany z wynikiem bardzo dobrym! Czas teraz rozpocząć doktorat Uniwersytet Medyczny witaj!
- pisze Magda.

Z tego co widać po komentarzach, wiele osób szanuje Magdę za to, że jest wykształconą osobą i że chce się dalej kształcić:


I takimi rzeczami należy się chwalić!

Jedyna inteligentna siostra

Podziwiam ludzi z tak fantastycznymi ambicjami. Pasja do nauki i rozwoju. Brawo ! Piękna, inteligentna i samodzielna. <3 uwielbiam !!!!

Piękna i mądra:-) Gratulacje :-)
- brzmią komentarze.

Magłorzata Godlewska oprócz słowiczego głosu i wyjątkowego talentu w każdym wywiadzie przypomina, że pracuje jako pielęgniarka. Zarówno dla wywiadu Pytanie na śniadanie jak i w DDTVN możemy usłyszeć o jej kwalifikacjach.

Siostry Godlewskie chcą nagiej sesji. CKM i Playboy: nigdy w życiu!

Nic nie wiemy na temat trzeciej siostry. Esmeralda nie chwali się wykształceniem… może jej jedynym talentem jest piękny, anielski głos?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (28): sortuj