Siostry Hadid do Kendall Jenner: zostaw naszego brata w SPOKOJU!

przejdź do komentarzy

Panie się zdenerwowały...

kendall jenner kendall jenner/Forum/Reuters/Backgrid/The Mega Agency/Instagram
Jakiś czas temu Anwar Hadid i Kendall Jenner zostali przyłapani na pocałunku. Po opublikowaniu zdjęć z ich namiętnego spotkania, na jednym biegunie pojawiły się plotki, że model i Jennerka są razem. Drugi biegun przepełniony był teoriami spiskowymi, głoszącymi, iż Kedall pocałunkami chce jedynie wzbudzić zazdrość u swojego "prawdziwego" chłopaka, Bena Simmonsa. Afera wokół zdjęć paparazzi poruszyła Gigi i Bellę Hadid. Panie doskonale znają wszystkie grzechy 22-letniej celebrytki, dlatego postanowiły... uratować przed nią swojego brata Anwara.

Kendall Jenner z Benem, a jej były ma już nową miłość (ZDJĘCIA)

Jak donosi źródło magazynu Life & Style, opiekuńcze siostry żądały, by Kendall zostawiła ich brata w spokoju. Obie uważają, że celebrytka wykorzystuje chłopaka do kreowania wizerunku. Rzeczywiście - Jennerka na tle swoich sióstr wydaje się być wyjątkowo grzeczna. Czyżby postanowiła wyostrzyć swoje pazurki?

Niestety - na ostrzeżenia może być już za późno. Podobno Anwar podkochuje się w 22-letniej milionerce. Gwiazdka nie jest jednak zainteresowana 19-latkiem, dlatego nieszczęśliwy chłopak rzucił się w wir randek. Jedna z jego wybranek była nawet kopią Kendall.

OMG! Anwar Hadid CAŁUJE się z podobizną Kendall Jenner! (ZDJĘCIA)

Uważacie, że to kolejny sezon telenoweli klanu Kardashianów? Czyżby Kendall nie była cale taka grzeczna, na jaką wygląda?



Siostry Hadid do Kendall Jenner: zostaw naszego brata w SPOKOJU!

Siostry Hadid do Kendall Jenner: zostaw naszego brata w SPOKOJU!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj