Siwiec powiedziała o Drażbie, że ta jest... lekko przygłupia

przejdź do komentarzy

"Już nigdy nie zaproszę cię na Czerwony dywan!"

paulina drażba paulina drażba/© KAPiF
Paulina Drażba od niedawna pracuje w TVP - w Pytaniu na Śniadanie dziennikarka prowadzi cykl rozmów o modzie, zaprasza do siebie gwiazdy i celebrytki.

Ostatnio prezenterka udzieliła wywiadu innej dziennikarce modowej, Gosi Boy. Rozmowa ukazała się na blogu Boy.Nas zainteresował szczególnie jeden wątek wywiadu dotyczący Natalii Siwiec. Swego czasu celebrytka gościła w studio PnŚ, na rozmowę zaprosiła ją właśnie Drażba.

Siwiec pojawiła się w programie dwukrotnie. Drażba mówi, że nawet ją polubiła, że wydawało się jej, że odkryła w Siwiec fajną dziewczynę.

Tymczasem kilka tygodni po wywiadzie, na Facebooku programu ktoś wkleił inny wywiad z Siwiec. Modelka rozmawiała wtedy z dziennikarzem sportowym.

- Chyba nigdy nie było mi tak przykro - powiedziała Drażba w rozmowie z Boy. - Wtedy ów dziennikarz zapytał Natalię o Pytanie na śniadanie, o to że widział jej dwa wywiady w "PnŚ" i ma wrażenie, że pani, która z tobą rozmawiała albo miała nie najlepszy dzień, albo jest lekko przygłupia. Na co Natalia odpowiedziała: Też miałam takie wrażenie... I wtedy pomyślałam: nigdy więcej nie zaproszę cię na Czerwony dywan! - zamknęła temat Drażba.
Siwiec powiedziała o Drażbie, że ta jest... lekko przygłupia Siwiec powiedziała o Drażbie, że ta jest... lekko przygłupia

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!