Skandal po tekście w Gazecie Wyborczej o "nieślubnym dziecku" Andrzeja Dudy!

przejdź do komentarzy

Czy dziennikarka otrzyma tytuł "Hieny Roku"?

andrzej duda andrzej duda/KAPiF
Tekst Małgorzaty I. Niemczyńskiej, która pracuje dla Gazety Wyborczej, oburzył środowisko dziennikarskie. Artykuł dotyczył plotek na temat Agaty oraz Andrzeja Dudów.

Autorka napisała, że prezydent ma "nieślubne dziecko", a powołała się przy tym na... Zbigniewa Stonogę!

Zobacz więcej: Prezydent Andrzej Duda wypowiada się na temat spekulacji o ROZWODZIE z żoną!

Dezaprobatę wyrazili dziennikarze wszystkich opcji politycznych, dla których powielanie takich plotek jest po prostu skandaliczne.

W tekście padają takie słowa:

Życzliwi wiedzą, że w małżeństwie Dudów dzieje się źle. Już dawno miał być rozwód, ale te wybory. Podobno nawet spisali umowę i zachowują tylko pozory. Gdy wyciekła informacja, że prezydent obserwuje na Twitterze nastolatki o nickach w stylu „ruchadło leśne”, nie chciała z nim zatańczyć w Zakopanem. Ktoś podchwytuje starą plotkę, że najmłodsza siostra Andrzeja tak naprawdę jest jego nieślubną córką. Spłodził ją jakoby w wieku 16 lat, a rodzice ją adoptowali, żeby nie było skandalu (Dominika rzeczywiście jest adoptowana). Autorem tych rewelacji jest Zbigniew Stonoga, któremu ich jednak mało i dorzuca coś jeszcze o seksie za pieniądze.


Zobacz więcej: Andrzej Duda skomentował zachowanie żony, Agaty Dudy

Autorka stwierdziła, że tekst miał tylko "skonfrontować plotkę z rzeczywistością", choć po przeczytaniu artykułu nic na to nie wskazuje. Dziennikarkę skrytykowała Ewa Milewicz, która również pracuje w "Wyborczej":

Czy szanowne koleżanki i koledzy zamierzają publikować listy nieślubnych dzieci? A może adoptowanych? Bo jakby co, to moje źródło mówi, że pewien pan zdradza żonę. I zaręczam, że moje źródło jest bardziej wiarygodne, bo to nie jest Zbigniew Stonoga, dostawca plotek do tekstu autorki. O nim "Wyborcza" niedawno pisała, że "lży" ludzi.


Ponadto Monika Olejnik również nie kryła oburzenia po przeczytaniu tekstu. Według niej:

Chciałam tylko powiedzieć, że artykuł w „Gazecie Wyborczej” o pani prezydentowej jest skandaliczny. Takiego szamba dawno nie widziałam. Brawo dla Ewy Milewicz, która skrytykowała koleżankę z "Gazety Wyborczej" za artykuł o Agacie Dudzie. Dawno nie czytałam tak koszmarnego tekstu. Nie mogłam uwierzyć, że "Wyborcza" powołuje się na plotki Zbigniewa Stonogi.


Zobacz więcej: AGATA DUDA JAK CLAIRE UNDERWOOD - WRÓBLEWSKA OCENIA

Czy uważacie, że dziennikarka GW poniesie konsekwencje?


Skandal po paszkwilu w Gazecie Wyborczej o

Skandal po paszkwilu w Gazecie Wyborczej o

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!