Skandal? Polacy tańczą na lotnisku w Tunezji (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Zamach w ogóle ich nie poruszył?

zamach w tunezji zamach w tunezji/YouTube
Ta tragedia wstrząsnęła całym światem. Wypoczywali na plaży, byli na wakacjach, relaksowali się z całymi rodzinami. Nagle na plażę wtargnął zamachowiec. Był ubrany jak turysta, broń schował w parasolce. Otworzył ogień.

Tunezyjczycy robią wszystko, by przekonać przyjezdnych, że jest u nich bezpiecznie. Plaża w Susie jest jednak pusta, podobnie hotele. Trudno się dziwić, że na wielu padł blady strach.

W sieci pojawiło się właśnie video, które wzbudza liczne kontrowersje. Reporter TVN24 relacjonował powrót rodaków do kraju. Na lotnisku, za jego plecami, Polscy turyści bawią się w najlepsze. Są tańce na krzesłach i radosne miny.

Co chcieli przez to pokazać?

Jeden z naszych czytelników zamieścił intrygujący komentarz, który wskazuje na to jakoby na lotniskach w Tunezji byli zatrudniani animatorzy zabaw dbający o dobry nastrój podróżnych. Polacy mieli się tylko do nich przyłączyć:

Rany jak media potrafią manipulować opinią publiczną, a komentujący idioci komentują chociaż nie zapoznali się ze wszystkimi materiałami i nie raczyli nawet obejrzeć wszystkich filmów na stronie tvn24, które wyraźnie pokazują, że na lotnisku zostali zatrudnienie ANIMATORZY, być może przez rząd Tunezyjski, albo przez jakieś biuro podróży, którzy mieli rozładować atmosfere i umilić czas turystom do czasu wylotu, gra muzyka, animatorzy tańczą i organizują różne zabawy, a Polacy jedynie do tych zabaw się dołączyli... Ponadto telewizja sieje atmosferę grozy i strachu podczas gdy na lotnisku siedzą ludzie, którzy planowo wracają z wakacji, zadowoleni, uśmiechnięci z różnych regionów Tunezji, nawet tych położonych odlegle od miejsca zamachu, a tu na forum jak zwykle sypią się inwektywy pod adresem Polaków.


Co Wy na to?
Video TVN24 TUTAJ.


Skandal? Polacy tańczą na lotnisku w Tunezji (VIDEO)

Skandal? Polacy tańczą na lotnisku w Tunezji (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!