Skandal wokół porodu Kourtney Kardashian!

przejdź do komentarzy

Współczujemy.

kourtney kardashian kourtney kardashian/Instagram
O czym marzy każda ciężarna? O trzymaniu za rękę i głaskaniu przez partnera? Dodawaniu otuchy w trudnych chwilach? Ta mama nie mogła na to liczyć. Mowa o Kourtney Kardashian, która 14 grudnia urodziła swoje trzecie dziecko. Ojcem chłopca, podobnie jak dwójki pozostałych maluchów, jest Scott Disick. Niestety, nie był uradowany na wieść o kolejnym potomstwie, imprezował, wybywał z domu i wracał pijany - krótko mówiąc, nie pomagał swojej partnerce:

- Wiedziała, że nie będzie łatwo, ale była gotowa na te ciążę. Niestety, to było przykre doświadczenie, bo Scott jej w niczym nie pomagał. Pod koniec puchły jej kostki, a on miał to gdzieś- zdradził informator.


Miarka przebrała się przy porodzie. Co robił Scott, kiedy celebrytka wybierała się do szpitala? Podobno dogorywał na kacu:

Nawet w tak ważnej chwili nie potrafił wykazać się odrobiną empatii. Kourt była zdana sama na siebie. Nauczyła się już wywierać na niego nacisk, ale to ciągłe proszenie może przyprawić o ból głowy. I to w takim momencie!


Plotki głoszą, że córka Kris Jenner podjęła decyzję i definitywnie rozstaje się z Lordem. Trudno się dziwić...

 


Good morning!

A photo posted by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on
❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)Nap time! Someone's already using our new crib.

A photo posted by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!