Skrzynecka o (swoim) kiczu i Korwin-Piotrowskiej

przejdź do komentarzy

"To kobieta głęboko nieszczęśliwa, z ogromnym problemem nienawiści do ludzi."

katarzyna skrzynecka katarzyna skrzynecka/ © KAPiF
Katarzyna Skrzynecka, za sprawą pewnej reklamy jakiś czas temu określona "królową pasztetów", udzieliła dość obszernego wywiadu Dziennikowi. Wypowiada się w nim m.in. na temat swojego stylu i Karoliny Korwin-Piotrowskiej, która regularnie przypuszcza na nią ataki w Maglu towarzyskim.

Mówi, że nie sprzedaje, a sprzedaje. Pod pozorami ukrywania prywatności jest wszędzie. Mama jej umiera i czuje się w obowiązku płakać o tym, gdzie się da. Udziela wywiadu z chłopakiem i opowiadają, jak nie lubią pozowanych sesji oraz chronią prywatność (...). Jej historia rozwodowa była, moim zdaniem jedną z bardziej żenujących w polskich mediach - - oto fragment wywiadu Korwin-Piotrowskiej dla magazynu Press.

- Mogłabym wypowiedzieć się równie zjadliwie, równie arogancko sobie szydząc, ale to żadna sztuka. Jej ataki na podobnie smutnym poziomie dotyczą nie tylko mnie, ale i wielu innych osób. W tym także moich kolegów, którzy podobnie jak ja od lat rzetelnie i z sercem pracują dla tej samej stacji telewizyjnej. Takim postępowaniem wydaje ona opinię przede wszystkim sama o sobie. Z przykrością muszę więc zgodzić się z opinią większości, iż jest to kobieta głęboko nieszczęśliwa, z ogromnym problemem nienawiści do ludzi. Próbuje dawać temu upust, przelewając pod adresem innych oceany jadu - powiedziała Dziennikowi Skrzynecka zapytana o ten niepisany konflikt.

Wiadomo też, że piosenkarka i prezenterka nigdy nie była uważana za ikonę stylu. Jej upodobanie do błyszczących tkanin czyli satynek i atłasów, często przeładowanych dodatkami powodują, że często jej wizerunek jest synonimem kiczu.

- Umiesz się chronić przed takimi określeniami jak "królowa kiczu"? - pyta dziennikarka.

- Nie widzę potrzeby kontemplowania określeń, które mnie nie dotyczą. Ani to, jakim jestem człowiekiem, ani moja praca zawodowa, ani teatr, ani muzyka i teksty, które piszę na swoich płytach, ani sposób, w jaki się zachowuję, ani mój wygląd nic wspólnego z kiczem nie mają. (...) Nie sposób zadowolić wszystkich. Każdy ma prawo do swojego gustu i swojej oceny.

No tak, ale może jednak nie zaszkodziłaby praca z dobrym stylistą?

Cały, obszerny wywiad znajdziecie tutaj.

Skrzynecka o (swoim) kiczu i Korwin-Piotrowskiej

Skrzynecka o (swoim) kiczu i Korwin-Piotrowskiej

Skrzynecka o (swoim) kiczu i Korwin-Piotrowskiej

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!