Sławomir Świerzyński o osobie, która go molestowała: Znany pan z telewizji

przejdź do komentarzy

"Gdybym spotkał teraz tę osobę, to przy** jej w ryj, aż się zdziwi."

sławomir świerzyński sławomir świerzyński/© AKPA
Lider zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, w programie Skandaliści wyznał, że jako młody chłopak był molestowany seksualnie przez mężczyznę.

Julia Kamińska u Wojewódzkiego opowiedziała o molestowaniu na planie

Do dramatycznych wydarzeń doszło podczas kolonii. Muzyk nie może zapomniec o traumie sprzed lat:

Mogę zdradzić tylko tyle, że był to znany pan z telewizji zajmujący się polityką. Bywalec salonów. Gdybym spotkał teraz tę osobę, to przy. jej w ryj, aż się zdziwi. To rozpoznawalna osoba, gdyby ludzie usłyszeli nazwisko, toby się zdziwili. Dziwię się, że ta menda śmie chodzić, pokazywać się w świecie kultury. Nie tylko księża molestują. Ci artyści, co siedzą w tych telewizjach, też. Ktoś w końcu musi z tym porządek zrobić - powiedział Świerzyński.


Osoba, która dopuściła sie przestępstwa wiele lat temu, jest zadeklarowanym gejem. To z tego powodu Świerzyński otwarcie przyznaje się do tego, że jest wrogiem homoseksualistów:

Szok! Fotograf księżnej Diany oskarżony o molestowanie!

Ja nie jestem za promowaniem homoseksualizmu, ja jestem wrogiem. Pokazywania tych wszystkich parad dziwnych, gejów, tych lgbt, vans, trans, śmans itp., itd. Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, ale niech się tak nie obnoszą ze swoją orientacją - stwierdził muzyk.


W rozmowie z wp.pl Świerzyński dodał, że za dramatem z dzieciństwa stoją dwie osoby. Nastoletnich chłopców molestowali bowiem bracia - bliźniacy. Muzyk nie zdradza na razie ich personaliów.

Dopiero teraz zacząłem o tym mówić. Dla chłopca to jest taki wstyd, że trudno to sobie wyobrazić. Ja rozumiem kobietę, która została zgwałcona i wstydzi się o tym powiedzieć. Pani redaktor w programie próbowała mnie przekonać, że homoseksualizm i pedofilia to dwie różne sprawy. Ja nie wiem, czy mały chłopiec potrafi rozróżnić takie rzeczy. Doskonale wiem, że ci panowie są i byli homoseksualistami. Nas wykorzystali jako chłopców. To były osoby spoza kolonii. Zostaliśmy z kolegą przez nich zwabieni. Nie chcę wnikać aż tak bardzo - mówi Świerzyński.Sławomir Świerzyński o osobie, która molestowała: Znany pan z telewizji

Sławomir Świerzyński o osobie, która molestowała: Znany pan z telewizji

Sławomir Świerzyński o osobie, która molestowała: Znany pan z telewizji

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj