Słodkie życie w dobrobycie

przejdź do komentarzy

Kuba Wesołowski ma już trzeci samochód.

kuba wesołowski kuba wesołowski/Kapif
Ma zaledwie 21 lat, ale jeździ już trzecim samochodem - audi A3. Mowa o Kubie Wesołowskim, znanym z serialu Na Wspólnej. Po wyjściu z niedawnego seansu filmowego zaprezentował nową bryczkę odwożąc do domu modelkę Karolinę Malinowską, żonę Olivera Janiaka.

- Mam go od jesieni. Uwielbiam szybkie samochody o jak największej mocy - mówi. - Rodzice nigdy nie pomagali mi w ich finansowaniu. Pierwszy samochód renault megane kupiłem jeszcze w klasie maturalnej, 4 lata temu - chwali się młodziutki aktor. - Moje zakupy nie zawsze są może rozsądne, ale cóż - szybkie samochody to moja pasja.
Ta "moc" później przekłada się na niezbyt bezpieczne sytuacje - np. wypadek, jaki Kuba miał w sierpniu. Swoim sportowym renault Clio jechał - co tu dużo mówić - za szybko. Skończyło się na dachowaniu. Na szczęście ani Kuba, ani pasażerka nie odnieśli obrażeń.

Woli samochody używane, bo - jak twierdzi - na gwarancji mu nie zależy. Woli je tuningować. Tak samo zrobi z nowym audi, aby było szybsze i "bardziej zrywne".

Stać go na to - za jeden dzień zdjęciowy zarabia ok. 1500 zł, a dzięki 9-ciu odcinkom "Tańca z gwiazdami" stał się bogatszy o ok. 70 tys. zł.

Sporo jak na 21-latka. A zapowiada się jeszcze lepiej, bo Kuba potrafi zadbać o siebie i swoją karierę.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!