Słoneczko z Teletubisiów pokazało swoją twarz (FOTO)

przejdź do komentarzy

Dziś ma 19 lat.

teletubisie teletubisie/The Telegraph zrzut ekranu
Na pewno wszyscy doskonale znacie słoneczko uśmiechające się w krainie Teletubisiów. Śliczne niebieskie oczka i piękne usta - słoneczko to twarz małego dziecka, takiego samego, do jakiego kierowana jest bajka.

Dziś wreszcie dowiedzieliśmy się, kim jest słynne słońce. Dziewczyna, która 19 lat temu uśmiechała się promiennie, ujawniła się.

Nazywa się Jess Smith i studiuje taniec na 1. roku Katolickiego Uniwersytetu w Canterbury. Jest uroczą blondynką, której uśmiech faktycznie przypomina słońce.

Czytaj także: Gerber baby - marka ma nową twarz!

- Ostatnio obchodziłam 19. urodziny - mówi Jess. - Po długich namysłach zdecydowałam się powiedzieć o tym wszystkim.


- Do tej pory ukrywałam prawdę - przyznaje dziewczyna. - Ale przyjaciele z uczelni bardzo mnie zachęcali, bym się przyznała. Nabrałam odwagi - mówi "słoneczko".


- Jestem słońcem z Teletubisiów. Wiele osób twierdziło, że jest nim, ale tylko ja mogę opowiedzieć wam prawdziwą historię - zapewnia Jess.


Jak to zatem było ze słoneczkiem?

W 1996 roku mama 9-miesięcznej wtedy Jess, Anji Smith, zabrała dziewczynkę do lekarza. Podczas standardowych badań okazało się, że w szpitalu, w którym badano dziecko, trwa poszukiwanie dzieci ładnie uśmiechających się do kamery. Mama Jess zgodziła się na próbę.

Dziewczynkę posadzono na wysokim krzesełku, by patrzyła w dół - jak to słońce. Jess uśmiechała się do ojca, który zabawiał ją siedząc niżej.

Po nagraniach mama prawie zapomniała o całym incydencie. Dopiero 9 miesięcy później okazało się, że to właśnie jej córka została wybrana na słoneczko Tubisiów.

- To było naprawdę dziwne widzieć ją w telewizji - przyznaje mama.


Czy rodzina zarobiła na występie małej? Owszem, ale jak na gwiazdę, którą się potem stała, nie były to wielkie pieniądze. Rodzicom Jess wypłacono 250 funtów. A mała dostała pudło zabawek.



Słoneczko z Teletubisiów pokazało swoją twarz (FOTO)

Słoneczko z Teletubisiów pokazało swoją twarz (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!