Ślotała: Za dużo sama na siebie nałożyłam

przejdź do komentarzy

"Idąc środkiem ulicy po prostu się rozbeczałam."

zosia ślotała zosia ślotała/© KAPiF
Zosia Ślotała doświadcza na swej skórze burzy hormonów właściwej kobietom w ciąży. Na swoim blogu celebrytka opisała kryzys, który dotknął ją jakiś czas temu.

Przyszła mama stwierdziła, że wzięła na siebie za dużo i w zaawansowanej ciąży zrozumiała, że nie da rady robić jednocześnie tak wielu rzeczy:

Po pierwsze przybrałam parę kilogramów, dzieciaczek wszedł w fazę największego rozwoju, naturalnie potrzebując i czerpiąc ode mnie więcej energii i automatycznie opadłam z sił. Na początku byłam zła! Przecież tak super szło! Miałam taką wzorową ciążę! Byłam taka silna... bach... kryzys nr. 2. - pisze Ślotała.


Tym z dodatkiem smaczków jak większy brzuch, odczuwanie skurczy Braxton-Hick, bolącymi plecami i nieszczęsnym syndromem wicia gniazd. Doszłam do takiego stanu, że pewnego dnia idąc środkiem ulicy po prostu się rozbeczałam - przyznała się Zosia.


Uwierzcie mi, że nie zwracałam uwagi czy ktoś patrzy lub czy mi wypada. Nie wytrzymałam presji wszystkiego... za dużo sama na siebie nałożyłam. I wtedy sobie uświadomiłam... po co taki pęd? Przecież nie dostane orderu za najlepszą przyszłą mamę ani nie uratuję świata chociaż bym bardzo chciała. Każda z nas stara się jak może i robi to najlepiej. Od tego momentu powiedziałam sobie zdrowie jest najważniejsze (fizyczne i psychiczne). Nauczyłam się asertywności w stosunku do samej siebie i wyznaczania sobie godzin odpoczynku i relaksu. Są to cudowne chwile! Bardziej wtedy czuję jak maleństwo kopie... mam czas poczytać książkę o dzieciach, przygotować sobie zdrową przekąskę, zrobić wpis na bloga - opowiada Ślotała.


Lekcja nr. 1 jest za mną i coś czuję, że to dopiero początek jakże krętej i jednocześnie pięknej drogi. Nauczyłam się, że moje rozterki i wewnętrzna walka charakterologiczna wynikają z bezwarunkowej miłości do osóbki, której nawet jeszcze nie poznaliśmy. Niech ktoś mi powie, ze miłość nie jest piękna!! - cieszy się Zosia.

Ślotała: Za dużo sama na siebie nałożyłam

Ślotała: Za dużo sama na siebie nałożyłam

Ślotała: Za dużo sama na siebie nałożyłam

Ślotała: Za dużo sama na siebie nałożyłam

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!