Ślub Meghan i księcia Harry'ego ODWOŁANY?!

przejdź do komentarzy

O co chodzi?

meghan markle meghan markle/Forum/BACKGRID
Już 19 maja planowany jest ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle. Para powie sobie tak. Ale... czy do ślubu na pewno dojdzie?

Niektórzy uważają, że ślub się nie odbędzie. Meghan Markle jest rozwódką, amerykanką, do tego jest dwa lata starsza od Harry’ego. Niektórym przeszkadza też to, że jest... mulatką. Książę Harry też nie jest aniołkiem. To typowy kobieciarz, który niegdyś uwielbiał zmieniać kobiety jak rękawiczki.

Meghan Markle i książę Harry już planują POWIĘKSZENIE rodziny!

Niestety w mediach wiąż jest głośno na temat informacji jakie otrzymujemy od przyrodniego brata Meghan. Twierdzi on, że przyszła księżna tylko udaje i cały czas gra. Dodatkowo ma być na tyle zakochana w sobie, że Harry bardzo szybko pójdzie z torbami.Początkowo ślub miał się nie odbyć przez królową, która nie akceptowała Meghan. Z resztą szereg skandali, byłej gwiazdy Hollywood powoduje, że Brytyjczycy podchodzą do niej bardzo sceptycznie… Szczególnie kontrowersyjne były nagie zdjęcia jakie wypłynęły do Internetu. Wielu podejrzewa, że na nich jest Meghan Markle.

Meghan Markle na zdjęciach z dzieciństwa! Tak wyglądała PRZYSZŁA księżna!

Ślub nadal można odwołać. W historii rodzin królewskiej już był przypadek odwołanego ślubu tuż przed wyznaczonym terminem. Szwedzka księżniczka Madeleine miała wziąć ślub z prawnikiem Jonasem Berstromanem, jednak do ślubu nie doszło, ponieważ partner ją… zdradził.

Oby nie było tak w przypadku Meghan i księcia Harry’ego!
Ślub Meghan i księcia Harry'ego ODWOŁANY?!

Ślub Meghan i księcia Harry'ego ODWOŁANY?!Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (32): sortuj