Ślub Nicki Minaj ponownie opóźniony

przejdź do komentarzy

Jej partner znowu coś nabroił.

nicki minaj nicki minaj/FameFlynet,
Nicki Minaj (33 l.) ma poważny problem. Jej partner Meek Mill, z którym od miesięcy planuje ślub, ma wyznaczony areszt domowy na dwanaście miesięcy. Piątego lutego raper po raz kolejny został skazany za złamanie warunków dozoru sądowego.

Przypomnijmy, że w listopadzie poprzedniego roku został skazany na 90 dniowy areszt domowy za... podanie wody w teście na narkotyki i za złamanie zakazu opuszczania miejsca zamieszkania, kiedy to wybrał się ze swoja partnerką bez zgody sądu na rozdanie nagród American Music Awards!

Zobacz też Cała prawda o ciąży Nicki Minaj

Meek Mill ma zakaz opuszczania stanu Pensylwania bez zgody sądu, po tym jak został skazany w 2009 roku za posiadanie narkotyków i broni palnej. Muzyk coraz częściej ma problemy z prawem, na przykład w zeszłym roku przesiedział pięć miesięcy w więzieniu. Ma jednak szczęście, ponieważ nie musi odsiadywać kary w więzieniu federalnym, ale w swoim domu. Tak czy owak, oznacza to, że nie może wydawać nowych mixtape`ów, ani koncertować, co wpływa na jego pozycje na rynku muzycznym.

Ślub będzie zatem musiał trochę poczekać, bo temperament Meek`a zapewne przez długi czas na niego nie pozwoli. Choć Nicki zaręczyła się w zeszłym roku, pokazując na Instagramie swój pierścionek zaręczynowy, to plany były wielokrotnie zmieniane. Wszystko przez ciągłe kłótnie, które kończyły się groźbami piosenkarki o definitywnym rozstaniu.

Czy tak będzie również tym razem?
Ślub Nicki Minaj ponownie opóźniony

Ślub Nicki Minaj ponownie opóźniony

Ślub Nicki Minaj ponownie opóźniony

Ślub Nicki Minaj ponownie opóźniony

Ślub Nicki Minaj ponownie opóźniony

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!