Ślub tuż tuż

przejdź do komentarzy

Magda Mołek znów wystąpi w roli panny młodej.

magda mołek magda mołek/Kapif
Rok temu na jej palcu pojawił się pierścionek z brylantem. Magda Mołek zaprzeczała, że jej partner Remigiusz Kasztelnik się oświadczył.

Prezenterka uważała, że życie na kocią łapę jest całkiem sympatyczne i nie spieszno jej było zalegalizować swoją miłość. Zwłaszcza, że jedno nieudane małżeństwo ma już za sobą. Inne zdanie miał jej narzeczony.

Pan Remigiusz traktuje instytucję małżeństwa jak rzecz święta i nie wyobraża sobie życia w konkubinacie na dłuższą metę. Zamieszkał z Magdą w podwarszawskim Piasecznie bez ślubu, ale po cichu knuł plan zaciągnięcia jej przed ołtarz.

Jego starania przynoszą efekty. Mołek wreszcie się zgodziła. Wiadomo, że ślub ma mieć skromną, kameralną oprawę i odbyć się najprawdopodobniej na początku lata. Suknia ma być elegancka i niewyzywająca, ponieważ pani Magda nie lubi eksponować swojego ciała. W trawie piszczy, że wesele ma mieć miejsce na zamku w Świerklańcu. To miejsce podobno polecił Tomasz Kammel.

Bajkowa sceneria pasuje do wyobrażeń o zamążpójściu pani Magdy. Mimo, że jeszcze rok temu zarzekała się, że ślubu nie będzie teraz uległa ukochanemu mężczyźnie.

Życzymy szczęścia na nowej drodze życia.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!