¦lubu nie będzie

przejdĽ do komentarzy

Ania Głogowska już się z tym pogodziła.

piotr g±sowski piotr g±sowski/ © KAPiF
Ta wiadomo¶ć nie będzie chyba zadziwiaj±ca. Fakt wybadał sprawę i diagnoza jest jasna: ¶lubu nie będzie.

Anna Głogowska i Piotr G±sowski zaprezentowali swoj± córeczkę podczas turnieju golfowego w Rajszewie (zdjęcia z turnieju, zdjęcia z córeczk± Juli±). Mimo tak pięknego obrazka, pozostan± par± tylko nieformalnie.

Już dawno było wiadomo, że G±sowski nie będzie tradycyjnym tatusiem. On wyjeżdżał, a Ania pracowała do póĽnych dni ci±ży. Po porodzie odebrał partnerkę ze szpitala, ale ojcostwo nic nie zmieniło.

- Piotr nie ma zamiaru żenić się z Ani±. To facet, który zupełnie nie widzi się w roli tradycyjnego ojca rodziny - mówi Faktowi znajomy pary.

G±sowski i Głogowska wielokrotnie o tym rozmawiali i stało się jasne, że małżeństwem nie będ±. Tancerka jest ¶wiadoma, że dziecku niczego nie zabraknie, ale nie ma szans na trwały zwi±zek.

- Kiedy¶ na to liczyła, ale on rozwiał jej złudzenia - dodaje informator pisma.

Tancerka musiała więc schować w k±t nadzieje na to, że stworzy z "G±sem" prawdziwy dom. I z jego domu wyprowadziła się do rodzinnej podwarszawskiej Kobyłki, bo tam może liczyć na pomoc rodziny, która ulży jej w obowi±zkach przy dziecku. Na "G±sa" zawsze za to można liczyć, gdy chodzi o wsparcie finansowe, zabawę i piękne zdjęcia - podsumowuje Fakt.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!