Śmierć Polki w Egipcie: Krzysztof Rutkowski ujawnia kolejne fakty!

przejdź do komentarzy

Magdalenie Żuk w szpitalu podawano narkotyki?!!

magdalena żuk magdalena żuk/Youtube, Facebook: Magdalena Żuk
Enigmatyczna śmierć Magdaleny Żuk w Egipcie sprawiła, że wielu Internautów zastanawia się nad przebiegiem ostatnich chwil życia kobiety.

Zobacz też: Rodzice Magdaleny Żuk udzielili dramatycznego wywiadu:Te ch*** ją zniszczyli!

Do ich grona dołączył ostatnio Krzysztof Rutkowski, który od lat prowadzi jedną z najpopularniejszych agencji detektywistycznych w Polsce.

Mężczyzna wyjaśnił w ostatnim wywiadzie dla Patriot24.TV, że sprawa jest powiązana z popularnym procederem molestowania kobiet w Egipcie. Stwierdził również, że wiele kobiet zgłasza się do niego z opisami swoich przeżyć w tym państwie.

Rutkowski przekonuje, że objawy 27-latki są typowe dla zażycia narkotyków. Co więcej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że środki miały być podawane również w pokoju szpitalnym, z którego starała się uciec.

Świadczy o tym nawet film, który został opublikowany przez Super Express. Eksperci twierdzą, że mężczyźni, którzy próbowali "uspokoić" Magdalenę, mogli jej zrobić poważną krzywdę.

Zobacz też: Szokujące wspomnienia Polek, które podróżowały do Egiptu

Ponadto, jak twierdzi Rutkowski, istnieje wiele relacji świadków, którzy przekonują, że mężczyźni "szydzili z Magdy oraz zabierali jej biżuterię".

Zastanawiający jest również udział przyjaciół Markusa W., którzy według byłego detektywa byli powiązani z jej śmiercią. Według eksperta Dariusza Lorantego dla wp.pl, zachowanie partnera kobiety oraz jego znajomych jest co najmniej "zastanawiające":

Tu mamy irracjonalne zachowanie paru osób. Czy te zachowania niektórych osób nie stanowią elementu dokonywania jakiegoś przestępstwa? [...] chłopak rozmawia z nią i nagrywa. Robi to w określonym celu, zbudowania sobie alibi, choć nie ma go na miejscu zdarzenia. Ta dziewczyna w trakcie rozmowy jest ewidentnie kontrolowana. Ktoś tłumaczy jej polskie wypowiedzi. - przekonuje specjalista.


Ponadto według niego:

Ona sygnalizuje swój przekaz między innymi ruchami. Jej słowa, które padają, tez są niewątpliwie jednoznaczne. Jedno ze zdań: "Oni mogą zrobić tu ze mną wszystko. Ja nie wrócę" świadczy o pewnym stanie emocjonalnym i fizycznym. Pokazanie wewnętrznej strony dłoni też świadczy o tym: "mnie tu ktoś trzyma". Być może doszło tam do zbiorowych czynności seksualnych, być może doszło do handlu tą osoba, być może ona sama w pewnym etapie pełniła jakąś rolę.


Zobacz też: 18-latka nagrywała gwałt na koleżance i emitowała "na żywo

Sprawa jest rozwojowa.


Śmierć Polki w Egipcie: Krzysztof Rutkowski ujawnia kolejne fakty!

Śmierć Polki w Egipcie: Krzysztof Rutkowski ujawnia kolejne fakty!

Śmierć Polki w Egipcie: Krzysztof Rutkowski ujawnia kolejne fakty!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!