Meghan: Hak, lina i tonę, jestem totalną porażką jeśli chodzi o WALENTYNKI

przejdź do komentarzy

Hm... to może nie będzie jednak tak romantycznie?

meghan markle meghan markle/
Meghan Markle i książę Harry w tym roku spędzą wyjątkowe Walentynki w Edynburgu. Jak donoszą zagraniczne media, 13 lutego odbędzie się spotkanie zorganizowane przez fundację, która zajmuję się problemem bezdomnych. To czy para zostanie następnego dnia w Edynburgu i spędzi romantyczny dzień w Szkocji? Duże prawdopodobieństwo, że tak!

Meghan Markle znów złamała protokół. Tym razem poszło o dress code

Dokopaliśmy się do starego wpisu Meghan, który mówi nam więcej o jej stosunku do świętowania wyjątkowego Święta Zakochanych:


Hak, lina i tonę. Jestem totalną porażką jeśli chodzi o Walentynki. Każdego roku, 14 lutego rano, budzę się z nadzieją, że znajduję się na zdjęciu Roberta Doisneau – czekam z zapartym tchem na miłosny pocałunek. Wszystko to oczywiście w czerni i bieli. W Paryżu. Ale odsuwając na bok moje beznadziejne przywidzenia, Walentynki uważam za specjalne bez względu na to gdzie się znajduję. A jeśli chodzi o prezenty… Śniadanie do łóżka, słodka kartka, pojedynczy kwiatek. Tak naprawdę liczy się przede wszystkim pamięć.
- pisze Meghan.

Kate Middleton zżera zazdrość, gdy widzi, jak robi to Meghan Markle

Wygląda na to, że dla Markle to święto jest wyjątkowo ważne. Tym bardziej, że jest teraz naprawdę zakochana! Książe Harry musi się tego dnia postarać!#princeharry #meghanmarkle

Post udostępniony przez Meghan Markle (@meghanmarkle__)

#meghanmarkle #princeharry

Post udostępniony przez Meghan Markle (@meghanmarkle__)

#meghanmarkle #princeharry

Post udostępniony przez Meghan Markle (@meghanmarkle__)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj