Snooki puszczała bąki w sukni ślubnej

przejdź do komentarzy

Czyli, co zobaczycie w jej show.

snooki snooki/© Fame/Flynet, instagram
Dla Snooki (27 l.) i jej przyjaciółki, JWoww (28 l.), nie ma tematów tabu. Przynajmniej nie są nimi sprawy fekalne. Ile to razy na wizji celebrytki rozmawiały o hemoroidach czy zatwardzeniach w ciąży?

Jest do bani. To znaczy, ciąża to piękna rzecz. To cud, ale ten cały proces jest irytujący i denerwujący! Te bąki, siusianie, wzdęcia, tłuszcz! Ta ciąża różni się od wcześniejszej. Lorenzo nie kopał mnie aż tak i nie chodziłam taka rozdrażniona! Oczekiwanie na dziewczynkę jest irytujące, tym bardziej, jeśli ona kopie 20 razy częściej niż Lorenzo - tak do spożycia pierwszego posiłku zachęcała w telewizji śniadaniowej Snooki.


Snooki jest naturalistką zarówno w domu na kanapie jak i przed kamerami. Co zobaczymy w odcinku jej show, w którym gwiazda wychodzi za mąż?

Panna młoda ubrana w suknię ślubną nagle z przerażeniem łapie się za okolice swoich pośladków, po czym oddycha z ulgą i zaznacza, że właśnie "wypuściła mniejsze zło"...

Widocznie zrobienie reality show bez poruszania fatalnych tematów fekalnych graniczy z cudem. Jednak nie oszukujmy się - Ekipa z New Jersey to nie miejsce dla dam..

Snooki puszczała bąki w sukni ślubnej

Snooki puszczała bąki w sukni ślubnej

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!