Sofia Boutella, królowa hip-hopu, w StreetDance 2 3D

przejdź do komentarzy

Znakomita tancerka w nowym filmie.

sofia boutella sofia boutella/Mat. prasowe
Sofia Boutellla swoja przygodę z tańcem zaczęła w wieku 5 lat.

Dzięki udziałowi w hip-hopowych zawodach Battles de France i w Los Angeles na Freestyle-Session, Sofię zauważyła światowej sławy choreografka, Bianca Li. Zaproponowała jej udział w filmie LeDefi. Potem wszystko potoczyło się szybko - tancerka wystąpiła w teledyskach i na trasach koncertowych Madonny, Axwella czy Matta Pokory (byli przez jakiś czas parą), współpracowała z Rihanną i Jamiem Kingiem.

Dziś Sofię możemy oglądać w nowym filmie, który wchodzi właśnie do kin.

Na potrzeby StreetDance 2 3D musiała nauczyć się nowych stylów tanecznych. W jednym z wywiadów Sofia wspomina:

Zaczęłam trenować salsę i tango trzy miesiące przed rozpoczęciem zdjęć, ale musiałam najpierw zrozumieć sedno tych tańców, poczuć je w sobie. Na początku czułam się tak, jak filmowy Ash – chciałam po prostu robić wszystko po swojemu. Szybko zrozumiałam, że tak się nie da, że trzeba zważać na to, co robi partner i uzupełniać się z nim. Zdarzało się, że gdy chciałam spróbować czegoś nowego, moi instruktorzy zabraniali mi tego – musiałam podążać za mężczyzną! Wiedziałam jednak, że w ten sposób uczę się samego tańca, czyli robię dokładnie to, co Eva pokazuje w filmie Ashowi.

Chociaż Sofia jest uważana za jedną z najlepszych tancerek na świecie, wciąż chce się uczyć nowych technik. Szkoliła się już m.in. lockingu i poppingu. Żeby utrzymać formę uprawia też pilates oraz biega.

Sofię możecie pamiętać między innymi z tej reklamy:


Sofia w reklamie Nike
Zwiastun filmu StreetDane 2 3D
Sofia na parkiecieSofia Boutella, królowa hip-hopu, w StreetDance 2 3D

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!