Solange Knowles pokazała rodzinne fotki sprzed lat (FOTO)

przejdź do komentarzy

Podczas świąt wzięło ją na wspomnienia.

solange knowles solange knowles/Instagram
Choć wszyscy próbują uchodzić za kochającą się rodzinkę, a piarowcy stają na głowie byśmy w to wierzyli, familia Beyonce wcale nie jest jak z obrazka. Ojciec gwiazdy, Matthew Knowles, ma spore problemy z wiernością. Tina Knowles rozwiodła się z nim po 31 latach małżeństwa, gdy na jaw wyszło, że pan Knowles zapłodnił niejaką Alexandrę Wright. Kobieta urodziła synka, a testy DNA potwierdziły, że jest on synem Matthew. Pan Knowles przez parę lat płacił alimenty, później przestał przejawiać jakikolwiek zainteresowanie dzieckiem. Co ciekawe, Alexandra zamieszkała w przytułku wraz ze swoim dzieckiem i nikt nie chciał jej pomóc. Głośno było też o innej matce. TaQoya Brancomb miała romans z Knowlesem w 2010 roku. Do mediów zgłosiła się niedawno. Kobieta ma córkę, a testy DNa także potwierdzają ojcostwo Matthew. Historia lubi się powtarzać? Wróćmy do Beyonce i Solange.

Siostry mogą w pełni na siebie liczyć. Ostatnio Solange wychodziła za mąż i wyprawiła z tej okazji huczne wesele. Tatusia zabrakło, ale do zdjęć pozowały Tina i Bey. Młodą żonę z okazji świąt wzięło na wspomnienia.

Na Instagramie Solange wylądowały rodzinne zdjęcia sprzed lat. Dziewczynki, ubrane w identyczne sukienki, pozują na kanapie z uśmiechniętymi rodzicami. Wtedy jeszcze nie przypuszczały, jak potoczą się ich dalsze losy.

Miło powspominać?

 


Doing the most since 90

A photo posted by S A I N T R E C O R D S (@saintrecords) on
Throwback Christmas

Una foto publicada por S A I N T R E C O R D S (@saintrecords) el
"Can't be be bothered" since 90..... Merry Christmas!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika S A I N T R E C O R D S (@saintrecords)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!