Sowińska i tajemniczy George

przejdź do komentarzy

Polska gwiazdka chwali się romansem z hollywoodzkim aktorem.

kasia sowińska kasia sowińska/© KAPiF
Kasia Sowińska wie, jak stać się "kimś". My właściwie też wiemy... wystarczy pokazywać się GDZIE trzeba i JAK trzeba, oczywiście Z KIM trzeba. Sława gotowa.

Tak zrobiła i Sowińska. Zgodnie z powyższym przepisem bywała na wszelkiego rodzaju imprezach, dbając o stosowny wygląd, tudzież odpowiedni "przebłysk" niewielkich piersi. Bywała w towarzystwie Michała Żebrowskiego, Kuby Wojewódzkiego i Kuby Wesołowskiego.

Teraz złowiła znacznie grubszą rybę - jak wyznała jednemu z brukowców, jest związana z Georgem, amerykańskim aktorem mieszkającym w LA. Reszta jest już tajemnicą. Ponoć para zdecydowała, że jest za wcześnie, aby o czymkolwiek opowiadać. Wiadomo jednak, że nie ma lepszej reklamy, niż pochwalić się romansem z hollywoodzką gwiazdą. Podobnie zresztą zrobiła kiedyś Weronika Rosati, która wyznała, że zna "pewną znaną osobę ze świata filmowego".

Wspomnijmy jeszcze raz o nowej pracy Kasi - prowadzi teraz program "Play MTV", w którym prezentuje plotki z życia gwiazd i rozmawia ze znanymi gośćmi.

Powyżej Sowińska na premierze "Rysia" prezentuje nową grzywkę i cokolwiek niezimową opaleniznę. Niżej nieco starsze fotki:
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!