Spelling o mężu: Nie uprawialiśmy seksu od grudnia

przejdź do komentarzy

Celebrytka zdradza, że gdy dowiedziała się o zdradzie, nie płakała.

tori spelling tori spelling/Cover
Tori Spelling postanowiła przekuć swój osobisty dramat w biznes - właśnie rusza emisja show, w którym poznajemy kulisy zdrady, jakiej dopuścił się na Tori Dean McDermott.

W czasie swej publicznej "spowiedzi" aktorka mówi, że choć nie zdecydowała się na rozwód, nie żyje z mężem. Małżonkowie od grudnia nie współżyli ze sobą, poza tym Tori nie zgodziła się, by ojciec jej dzieci mieszkał na razie pod jednym dachem z rodziną.

- Muszę to uporządkować. Nie jest tak, że przestajesz kogoś kochać, ponieważ on zrobił ci coś złego - tłumaczy swą decyzję Spelling.

Matka czwórki dzieci mówi, że chce uchronić dzieci przed poczuciem zagrożenia i lękiem. Stara się, by pociechy nie czuły różnicy między dotychczasowym życiem i nową rzeczywistością po zdradzie.

Spelling wspomina też, jak dowiedziała się o zdradzie. Najpierw był telefon od jej rzecznika, który o plotkach dowiedział się z prasy. Tori zapewniała, że to wyssane z palca pogłoski. Potem zaczęła się niepokoić, bo plotek było coraz więcej. Dean na początku nie przyznawał się do zdrady. Po tygodniu, gdy w mediach zawrzało, zaczął mówić prawdę.

- Był bardzo zdenerwowany - wspomina celebrytka. - Widziałam to w jego twarzy. Powiedział, że się całowali, a ja już wiedziałam wszystko. W tym momencie poczułam, że wydarzyło się to, co najgorsze. Powiedziałam mu: "Nie wierzę ci ani przez sekundę. Nie wierzę w ani jedno twoje słowo."


Spelling o mężu: Nie uprawialiśmy seksu od grudnia

Spelling o mężu: Nie uprawialiśmy seksu od grudnia

Spelling o mężu: Nie uprawialiśmy seksu od grudnia

Spelling o mężu: Nie uprawialiśmy seksu od grudnia

Tori Spelling na planie reality-show traktującego o jej związku. Przed kamerami nie kryła zdenerwowania - tu po wizycie w klinice, w której Dean McDermott leczył się po zdradzie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!