Sposób na fortunę?

przejdź do komentarzy

Rozwód z eks-Beatlesem.

heather mills heather mills/© Anthony G. Moore / Photorazzi
Walka między państwem McCartney to już wojna na śmierć i życie. Okazuje się, że druga żona byłego Beatlesa zanim stanie się jego eks zamierza wyciągnąć ile się da.

Heather Mills podczas sprawy rozwodowej zażądała alimentów w wysokości 10 tysięcy funtów DZIENNIE! Tyle to zarabia jeden z najlepszych piłkarzy świata Thierry Henry, lecz on się musi za to nabiegać. Heather policzyła swoje koszty i wyszło jej, że na życie potrzebuje 3,5 miliona rocznie.

Była modelka jest jednak skłonna zgodzić się na ugodę. Wtedy Sir McCartney musiałby zapłacić jej 40 milionów funtów. Co prawda stać go na to, jego majątek opiewa na 825 milionów, ale piosenkarz nie zamierza oddawać swojej fortuny.

Mills zeznała w sądzie, że jej mąż nękał ją fizycznie i psychicznie w czasie ich czteroletniego małżeństwa. Jednak te zarzuty zostały oddalone. Teraz toczy się bój o alimenty dla niej i ich trzyletniej córki Beatrice.

Małżonkowie nawzajem obrzucają się błotem i wymyślają coraz to nowsze rewelacje. Brytyjczycy śledzą ich rozwód jak jakąś brazylijską telenowele.

Tajemnice alkowy państwa McCartney budzą jednak zainteresowanie także w Stanach Zjednoczonych z racji tego, że Heather wystąpi tam w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami . Jest to dla niej nie lada wysiłek z racji jej kalectwa. Mills ma protezę nogi.

Jeżeli uda się modelce wygrać sprawę rozwodową to uzyska jedne z najwyższych alimentów świata.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!