Sprawa zabójstwa dziewczyny Ashtona Kutchera znowu odżyła

przejdź do komentarzy

Ciało pięknej tancerki zostało niemal poćwiartowane.

ashton kutcher ashton kutcher/Fame/Flynet, Instagram
Niektóre sprawy z przeszłości gwiazd potrafią budzić zdziwienie, a nawet grozę. I nie chodzi tu tylko o walkę znanych pań z anoreksją, ubóstwo w domu, czy inne problemy. Niedawno pisaliśmy o tym, że Kuba Błaszczykowski zamierza wydać autobiografię, w której opisze m.in. okrutne zdarzenie, którego był świadkiem. Mowa o zabiciu matki przez ojca. Ashton Kutcher (36 l.) lata temu też otarł się o śmierć bliskiej osoby.

Dziś aktor jest szczęśliwym mężem i ojcem dzieckaMili Kunis. Wcześniej był w związku z Demi Moore, a przed nią widywał się z Brittany Murphy. Zanim poznał te wszystkie sławy, był szaleńczo zakochany w ślicznej tancerce, Ashley Ellerin, którą zamordował, jak się później okazało, seryjny morderca.

23-letni wówczas Kutcher zaproponował dziewczynie randkę w jej domu. Kiedy dotarł na miejsce, światło było zapalone, na podjeździe stało BMW dziewczyny, ale nikt nie otwierał. Kiedy gwiazdor zajrzał do środka, zobaczył na podłodze czerwone plamy. Pomyślał, że to rozlane wino, Ashley musiała się na niego obrazić i odjechał. Ciało dziewczyny znaleziono rano. Okazało się, że zadano jej 47 ciosów nożem, przez co była niemal poćwiartowana. Kto dokonał tej makabrycznej zbrodni?

Niejaki Michael Thomas Gargiulo podkochiwał się w Ellerin. Często u niej bywał, pomagał w naprawianiu sprzętów domowych, ucinał pogawędki. Uczucie nigdy nie zostało odwzajemnione. Czy to pchnęło go do haniebnego czynu?

Po czasie okazało się, że Gargulio ma na koncie inne zaginięcia dziewczyn. Sprawa odżywa na nowo, bo pojawiają się kolejne dowody. Kutcher ma być przesłuchiwany ponownie w charakterze świadka.

To na pewno nie będą miłe wspomnienia.

 


Sprawa zabójstwa dziewczyny Ashtona Kutchera znowu odżyła

Sprawa zabójstwa dziewczyny Ashtona Kutchera znowu odżyła

Sprawa zabójstwa dziewczyny Ashtona Kutchera znowu odżyła

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!