Steczkowska o Dodzie: Jej słowa nic nie znaczą

przejdź do komentarzy

"Ona w swoim życiu powiedziała już tyle głupot, że kolejna niczego nie zmienia."

justyna steczkowska justyna steczkowska/ © KAPiF

W najnowszym wywiadzie Justyny Steczkowskiej dla Gali powraca temat walki z Dodą. Trudno oczekiwać, że ktoś mógłby pominąć ten smaczny kąsek i zostawić całą sprawę. Tym bardziej, że Justyna o konflikcie mówi nader chętnie:

- Ona w swoim życiu powiedziała już tyle głupot, że kolejna niczego nie zmienia - twierdzi. Byłabym zmartwiona, gdyby coś takiego powiedział mi np. Mariusz Treliński, Irena Santor albo śp. Gustaw Holoubek... Wtedy te słowa głęboko by mnie dotknęły, bo to są artyści, którzy w swoim życiu osiągnęli tak wiele, że byłoby mi wstyd, że mają o mnie takie zdanie. Opinia Doroty Rabczewskiej nic nie znaczy.

Słowa Dody dotknęły ją jednak na początku, bo atak był dla niej szokiem.

- Byłam kompletnie zaskoczona, zażenowana i to było widać... niestety. Łatwo zejść do poziomu przeciwnika, ale sztuką jest się szybko pozbierać, stanąć prosto i poprowadzić program do końca. Ten atak był dla mnie zupełnie niezrozumiały. W scenariuszu nie było nic, co mogłoby ją urazić.

Tym bardziej, że - jak twierdzi Justyna - Gosia Andrzejewicz i Doda to naprawdę jedna półka.

- Gosia Andrzejewicz jest w pewnym sensie jej konkurencją, tak jak dla mnie Edyta Górniak, ale mimo to potrafimy szanować się wzajemnie, a nawet szczerze wspierać. Niepojęte jest dla mnie, że zaatakowała mnie już na wejściu, w pierwszym odcinku, a potem robiła to w każdym kolejnym. (...) Nieprawdą jest, że w przerwie płakałam i nie chciałam wrócić na lód. Owszem, po programie nie czułam się najlepiej. Miałam moment zawahania, bo pomyślałam, że powinnam się od tego odciąć. To nie jest mój świat i nie umawiałam się z producentami na takie „standardy”. Z drugiej strony poddać się? Odpuścić sobie naukę?

I tak w myśl samorozwoju Justyna kontynuuje przygodę z programem Gwiazdy tańczą na lodzie, w którym mowa o "ciągnięciu fleta", w którym popisy dawała Jola Rutowicz i w którym można usłyszeć, że jest się "głupią daltonistką".

Jeśli chcecie przeczytać cały wywiad, jest on dostępny na oficjalnej stronie Gali.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!