Stoppa: Felicjańska inteligencją nie grzeszy

przejdź do komentarzy

Zrobiła już wiele, żeby ludzie zapomnieli o jej pijackim wybryku.

ilona felicjańska ilona felicjańska/© KAPiF
Ilona Felicjańska od pewnego czasu wszelkimi sposobami usiłuje naprawić swój publiczny wizerunek, który legł w gruzach po wypadku samochodowym, jaki spowodowała pod wpływem alkoholu.

O sprawie aż huczało w całym kraju. Kiedy do Felicjańskiej dotarło, jaki skandal wywołała - zaczęła się troszczyć o to, by wyprzeć tamte nieprzyjemne wspomnienia z ludzkiej pamięci.

Zdecydowała się publicznie zabrać głos, potem wciągnęła do kampanii PR-owej synów, a na koniec zrobiła sobie nagie zdjęcia, które potem ukazały się w Super Expressie.

Istnienie tych zdjęć odkrył słynny paparazzo, Przemysław Stoppa. Co ciekawe, sam pokazał się na tych zdjęciach bez ubrania.

Tutaj zobaczycie nagą Ilonę Felicjańską z Przemysławem Stoppą

Kiedy zdjęcia zostały upublicznione, Felicjańska groziła procesem. A ten, który wywołał zamieszanie, skomentował to w tygodniku Wprost w nastepujący sposób:

- Z mądrymi ludźmi można się dogadać zawsze. A ona inteligencją nie grzeszy, zresztą to widać po jej wypowiedzi. Na początku spanikowała: było tak pięknie, że dupa mięknie… (...) - powiedział Stoppa. - Pytania o skrupuły to nie do mnie, tylko do niej. Przecież ona dopiero po pewnym czasie się zorientowała, że może to pijarowo wykorzystać, że to może jej pomóc promować własne projekty - dodał.
 


Stoppa: Felicjańska inteligencją nie grzeszy

Stoppa: Felicjańska inteligencją nie grzeszy

FOTO: © KAPiF

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!