Super Express zapłaci Steczkowskiej 80 tys.

przejdź do komentarzy

Tyle kosztują nagie zdjęcia robione z ukrycia.

justyna steczkowska justyna steczkowska/ © KAPiF
80 tys. zł - tyle ma zapłacić Super Express Justynie Steczkowskiej za opublikowanie bez jej wiedzy i zgody nagich zdjęć z letniego wypoczynku w Turcji, poinformowała Rzeczpospolita na swojej stronie internetowej.

Tabloid ma też przeprosić za naruszenie dóbr osobistych.

Wyrok nie jest prawomocny i jak podejrzewa gazeta, obie strony najprawdopodobniej będą apelować, bo Steczkowska domagała się kwoty aż 400 tys. złotych.

Latem 2008 w Super Expressie ukazały się zdjęcia nagiej Justyny Steczkowskiej spędzającej wakacje na Tureckiej Riwierze. Zdjęcia były robione z dużej odległości i nie były wyraźne, ale wywołały spore zamieszanie.

Sędzia uznała, że 80 tys. kary "to dość znaczna kwota", która musi być na tyle wysoka, żeby redakcjom nie opłcało się takie naruszanie dóbr osobistych.

To już kolejny wygrany przez gwiazdę proces o nagie zdjęcia. W 2008 r. sąd przyznał rację Annie Musze i nakazał Faktowi wypłatę 75 tys. złotych za publikację jej zdjęć topless., zaś w marcu tego roku Super Express przegrał proces, jaki wytoczyła mu Małgorzata Kożuchowska za publikację jej zdjęć topless na plaży w Grecji.

Procesy są, ale czy odstraszą tabloidy przed publikowaniem takich zdjęć? Póki znajdą się chętni na ich oglądanie chyba nie bardzo.

Justyna Steczkowska

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!