Suri i milion dolarów na jej edukację

przejdź do komentarzy

Tatuś tyle przeznaczył na jej naukę.

suri cruise suri cruise/ © PR Photos
Gwiazdy, jak większość rodziców, chcą zapewnić swoim dzieciom wszystko co najlepsze. A wiadomo, że edukacja powinna znaleźć się na liście rzeczy, które każde dziecko powinno otrzymać.

Tom Cruise chce, aby jego córeczka Suri dostała czego potrzebuje i to zawsze z najwyższej półki. Nie tylko chodzi tu o zabawki i ciuszki. Mała niedługo skończy 3 lata, dlatego jej tatuś doszedł to wniosku, że przyszedł najwyższy czas na rozpoczęcie jej edukacji. Oczywiście dziewczynka nie będzie uczęszczać do publicznego przedszkola. Zamiast tego będzie brała prywatne lekcje.

Katie i Tom przeznaczą na to niemałą sumę, bo aż milion dolarów. Za te pieniądze zostaną opłacone lekcje hiszpańskiego, francuskiego, tańca towarzyskiego, baletu, czytania, pisania, liczenia, gimnastyki, a także gry na pianinie i skrzypcach.

Jak twierdzą osoby z otoczenia pary, Cruise uważa, że jego córka po prostu musi być najlepsza we wszystkim. Ciekawe tylko czy wziął po uwagę ile jest w stanie wytrzymać trzylatka, która ma dzień wypełniony po brzegi zajęciami?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!