Sylwestrowa stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej to PETARDA! Co za klasa

przejdź do komentarzy

Wow!

małgorzata kożuchowska małgorzata kożuchowska/AKPA
Małgorzata Kożuchowska to bez wątpienia jedna z najlepiej ubranych gwiazd w polskim show-biznesie. Niejednokrotnie pokazała, że ma dobry i pełen klasy gust. Koniec 2018 roku aktorka zakończy w pięknej, żółtej kreacji od Violi Piekut.


Patryk Vega sprawił, że Kożuchowska na planie Plag Breslau była WYCIEŃCZONA


Zdjęcie Małgorzaty zamieściła projektantka, która w opisie podziękowała za rok 2018. Piękna błyszcząca do ziemi suknia to strzał w dziesiątkę. Do sukienki aktorka dobrała szal z piórek i szpilki.


Całkiem ODMIENIONA Małgorzata Kożuchowska w NOWEJ fryzurze: Jak 20-latka!


Żółta kreacja podkreśla kobiece kształty Małgorzaty. Podoba Wam się?
Wyświetl ten post na Instagramie.

Koniec roku to dla mnie czas głębokich refleksji... refleksji nad tym, co było z wyostrzeniem wzroku na to, co będzie. Mój rok składa się z marzeń, to one wyznaczają najwyższe cele, to one motywują do działania... prosty mechanizm, a jednak niezwykle cenny. I w tym roku udało się wznieść się na wyżyny, dokonać niemożliwego! Nie zabijajmy w sobie marzeń, tylko dlatego, że ktoś z naszego otoczenia uważa ich realizację za stracony czas... nigdy, ale to nigdy nie zawracajmy z drogi do szczęścia! Nawet jeśli trzeba zapłacić za to wysoką cenę i poprzeć ciężką pracą, to zdecydowanie warto, bo nie ma w życiu większej wartości niż spełnienie. Ja sama jestem tego skromnym przykładem i będę robić wszystko, by i innym pomóc uwierzyć w siebie! Bądźmy szczęśliwi i miejmy wokół siebie ludzi, którzy tym szczęściem będą się umieli cieszyć na równi z nami! Pięknego roku Kochani!!! #happynewyear #happiness

Post udostępniony przez Viola Piekut (@violapiekut)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Uśmiech to podstawa, co nie?!😁😁😁

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (21): sortuj