Sylwia Ługowska-Bulak - kim jest miss PiS?

przejdź do komentarzy

28-letni aniołek Kaczyńskiego będzie doradzać ministrowi spraw zagranicznych.

sylwia ługowska-bulak sylwia ługowska-bulak/Facebook Sylwia Ługowska
Sylwia Ługowska-Bulak stała się medialną gwiazdką 4 lata temu. W 2011 roku pisaliśmy o niej, że jest "Angeliną Jolie PiS-u". Wtedy Ługowska kończyła studia i startowała w wyborach parlamentarnych.

Dziś działaczka Prawa i Sprawiedliwości ma 28 lat i stawia duży krok na swojej ścieżce kariery. Jak pidał portal tvn24.pl, Ługowska-Bulak została doradcą Ministra Spraw Zagranicznych. Pełniący tę funkcję Witold Waszczykowski potwierdził, że na początku grudnia Ługowska pojawi się w pracy na tym stanowisku.

Sylwia Ługowska będzie odpowiadać za komunikację na portalach społecznościowych - dowiedział się tvn24.pl.

Waszczykowski dobrze zna Ługowską - działaczka przez cztery lata prowadziła jego biuro poselskie. Minister ma o swojej podpiecznej bardzo dobre zdanie:

- To inteligentna i - jak na swój wiek - doświadczona w polityce osoba. Dodatkowo jest łodzianką, a ja lubię pomagać osobom z mojego miasta. Zwłaszcza młodym i ambitnym - powiedział Waszczykowski w rozmowie z portalem tvn24.pl.


Sama Ługowska nie komentuje na razie swego awansu. Mówi, że nie zwykła komentować nieoficjalnych wiadomości.

Tymczasem na profilu facebookowym pani polityk sypią się gratulacje i komplementy. Znajomi żartują, że Ługowska została celebrytką, a internauci, którzy zaglądają na profil, komentują urodę Ługowskiej.

To druga po 20-letnim Edmundzie Jannigerze młoda osoba, która będzie doradzać w rządzie PiS.

Podoba się Wam taka polityka?Sylwia Ługowska-Bulak zamieściła na swoim profilu zdjęcie ze ślubu, który odbył się w lipcu 2014 roku


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!