Sylwia Szostak zdradza, jaką część ciała najbardziej lubi u swego męża, Akopa

przejdź do komentarzy

Zgadniecie?

sylwia szostak sylwia szostak/Instagram zrzut ekranu
W wywiadzie dla Harper's Bazaar Kanye West miał odpowiedzieć na pytanie, którą część ciała najbardziej lubi u swojej żony. Pamiętacie, co odpowiedział raper? Nie, nie wskazał jej pupy albo biustu. Kanye wyznał, że to, co najbardziej kocha u Kim Kardashian, to jej serce.

Zobacz: Sylwia Szostak namawia do akcji #JestemShape

W tym coś jest. Posłuchajcie, jak na pytanie o ulubioną część ciała swego partnera odpowiedzieli specjalnie dla Kozaczka Sylwia Szostak i jej mąż, Akop Szostak - trenerzy i sportowcy.

- Najbardziej ulubiona część ciała mojego męża? Według mnie? Wiecie co, zdziwicie się, miałam powiedzieć pośladki, ale wiecie, co najbardziej w nim lubię? To, co ma tutaj (Sylwia wskazała na głowę męża). Serio.


Akop Szostak zgodził się z żoną w ten kwestii:

- Jeżeli chodzi o mnie, odpowiedź tak naprawdę będzie bardzo podobna, bo - jako że oboje jesteśmy trenerami, wiemy, że ciało można wytrenować, jeśli coś komuś się nie będzie podobało, można to zmienić... - stwierdził.


Czytaj: Sylwia Szostak to przeciwieństwo innych trenerek? Zachęca do...

- Wbrew pozorom nie stawiamy tylko na wygląd, bo jeżeli ktoś nie ma podstawy w myśleniu, w tym, jakim być człowiekiem na co dzień, tak naprawdę ta obudowa na niewiele się zda - wtrąciła Sylwia.


- Głowa jest najważniejsza. Sam fakt, że ktoś jest piękny, komuś się podoba, po jakimś czasie ta piękność mija i zostaje rozmowa... - zauważył Akop.


Zobacz też: Sylwia Szostak przestrzega fanki szokującym zdjęciem: To wyniszczanie organizmu

- I wszyscy się starzejemy. Także dbajcie o siebie, bądźcie zdrowi, akceptujcie siebie, lubcie siebie nawzajem, ale pamiętajcie - dbajcie o to, co macie w głowach - zakończyła Sylwia Szostak.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!