Syn Nicole Kidman jest w SEKCIE? Aktorka nie zamierza mu tego zabraniać!

przejdź do komentarzy

Gwiazda ma do tego dość liberalne podejście!

nicole kidman nicole kidman/fot.FORUM
Nicole Kidman zawsze z ogromną czułością i dumą wypowiada się o swoim synu, Connorze Cruise’m. Owoc jej małżeństwa z Tomem Cruise’m lubi szokować otoczenie i tym razem znów podjął ryzykowną decyzję.

Szczegóły diety Nicole Kidman wyjaśniają, dlaczego wygląda jak modelka

Okazuje się, że Connor idzie w ślady ojca i dołączył do kościoła Scjentologów, przez wielu uważanego za sektę. Jego wyznawcy zakładają, że człowiek posiada nieśmiertelną duszę, która cyklicznie powraca na Ziemię, oraz że jesteśmy z natury dobrzy. Z drugiej, scjentolodzy wierzą, że 75 milionów lat temu galaktyczny władca zwany Xenu przywiózł miliardy istot na Ziemię i wysadził je bombami wodorowymi. W efekcie dusze tych stworzeń do dziś pasożytują na ludziach i są przyczyną wielu negatywnych zjawisk.

Jak naprawdę czuł się Keith Urban, gdy Nicole całowała Alexandra?

Connor dołączając do kościoła scjentologów zmuszony był opóźnić swój apartament i wprowadził się do rezydencji kościoła na Florydzie. Tym samym przyjął wszystkie obowiązujące w nim zasady, które uznawane są za bardzo restrykcyjne.

Zmieniona twarz Nicole Kidman. Czy aktorka przeszła operację plastyczną?

Nicole Kidman nie zamierza jednak walczyć o syna. Sama przyznaje, że szanuje jego wybór i chce pozwolić mu na samodzielny rozwój. Przyjaciele aktorki zdradzają również, że Kidman bardzo kocha swojego syna i nie ma w zwyczaju ograniczać go w jakiejkolwiek sferze jego życia.

Jak myślicie, powinna interweniować?
Syn Nicole Kidman jest w SEKCIE? Aktorka nie zamierza mu tego zabraniać!
Syn Nicole Kidman jest w SEKCIE? Aktorka nie zamierza mu tego zabraniać!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (17): sortuj