Szafa Muchy i Gessler o menstruacji

przejdź do komentarzy

Przeczytajcie najlepsze plotki minionego tygodnia.

hurtownia plotek hurtownia plotek/© KAPiF
*
Jesteś kobietą i masz te trudne dni? Powinnaś zamknąć kuchnię na klucz albo oddelegować do "garów" swojego mężczyznę. Takie wnioski płyną z teorii Magdy Gessler, która ostrzega, że gdy będziesz kręcić majonez podczas menstruacji, zwarzy się zarówno on, jak i Twój humor. Więcej dowiesz się z tego newsa.

*
Doda ostro wkurzona. Tym razem chodzi o aferę z książką o matce zmarłej Madzi. Zdaje się, że nie będzie już kolorowych sesji dla Gali, Rabczewską naprawdę poniosło - czytajcie tutaj.

*
Wielkie oczy, słodka minka. Ta dziewczyna wygląda, jakby ktoś wyjął ją z filmu anime. Czy Japończycy kupią tą, która jeszcze niedawno robiła sobie z nich żarty? Szczegóły poznacie tutaj.

*
Tę panią Agnieszka Radwańska mogłaby śmiało wysyłać w swoim zastępstwie na konferencje prasowe. Dziennikarka z ekipy Szymona Majewskiego tak skutecznie udawała tenisistkę, że nie zorientował się, że nie rozmawia z prawdziwą Radwańską. Filmik znajdziecie tutaj.

*
Paulina Sykut wystąpi w Tańcu z gwiazdami? Takie przypuszczenia wysnuł jeden z czytelników Kozaczka. Kto i gdzie uczył prezenterkę tańca dowiecie się wchodząc tutaj.

*
Wystarczyło, że obcięła włosy i nieco zmieniła styl ubioru, byśmy dostrzegali w niej śliczną dziewczynę. Iga Wyrwał, która zasłynęła dzięki rozbieranym zdjęciom, dziś udziela się charytatywnie. Jej najnowsze zdjęcia możecie obejrzeć pod tym adresem.

*
Dlaczego Anna Mucha przez całą ciążę biegała w niebotycznie wysokich szpilkach? Odpowiedź znajdziecie tutaj.

*
Joanna Liszowska pojawiła się niedawno na okładce Gali. Nasi Czytelnicy zauważyli, że podczas sesji aktorka wystąpiła w tej samej sukience, w której prezentowała się 3 lata temu na innej okładce. Zobaczcie to sami.

*
Znana modelka broni szczupłej figury. "Jeśli jesz jak świnia, czujesz się jak świnia!" - mówi. Która z piękności posłużyła się takim porównaniem? Odpowiedź znajdziecie w tym artykule.

*
A teraz coś z branży modowej - jeśli planujecie ślub, koniecznie zobaczcie propozycje Marchesy na rok 2013. Kreacje ślubne tej marki wyglądają baśniowo! Zdjęcia kolekcji do obejrzenia tutaj.


Szafa Muchy i Gessler o menstruacji
Joanna Liszowska

Szafa Muchy i Gessler o menstruacji
Anna Mucha

Szafa Muchy i Gessler o menstruacji
Doda

Szafa Muchy i Gessler o menstruacji
Iga Wyrwał

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!