Szalona matka Blac Chyny chce pobić Kim Kardashian!

przejdź do komentarzy

O co poszło?

kim kardashian kim kardashian/Starstock,insta
Czy Kim Kardashian (35 l.) powinna zacząć się obawiać? Okazuje się, że matka Blac Chyny grozi jej przemocą! Skąd ta nagła agresja starszej kobiety? Otóż jak donosi Hollywood Life, Shalana Hunter, która występuje w sieci pod pseudonimem Ms. Tokyo Toni, zaczęła wyzywać celebrytkę i grozić jej atakami fizycznymi... za to, że zrobiła sobie operacje plastyczne.

Wszystko zaczęło się od tego, że kobieta dała na swojego Instagrama zdjęcie przedrzeźniające Kim i zaczęła ją publicznie obrażać. Widocznie kobieta chce się wybić na popularności zarówno swojej córki, jak i innych Kardashianów. A może czuje okazję do pokazania się chociaż przez pięć minut?

Bądźmy szczerzy: kobieta wysyła na swój profil filmy i zdjęcia, które są żenujące i naprawdę niepokojące. Nic więc zatem dziwnego, że jej córka też do najinteligentniejszych osób nie należy. Choć z drugiej strony, przynajmniej Blac potrafi zmotywować swojego partnera Roba do ćwiczeń i pracy nad sobą, co naprawdę było mu potrzebne w ostatnim czasie.

Najgorsze jest jednak to, że pani Tokyo Toni nie dość, że jest obleśna i miała wiele operacji, to dodatkowo wyzywa rodzinę Kim Kardashian od pustaków. Sama przy tym widocznie nie odchodzi od komórki, bo bez przerwy dodaje na swój profil podobne filmy i zdjęcia.

Ponadto jak może mówić do kogoś coś o operacjach plastycznych, skoro jej własna córka wielokrotnie miała je wykonywane?

Shalana Hunter skasowała jednak swoje wpisy na profilu, które obrażały żonę Kanye Westa. Zapomniała jednak, że w internecie nic nie ginie.

Rob Kardashian ma już powoli dość tego wszystkiego, ponieważ matka jego dziewczyny, również obraża przy tym jego rodzinę.

Jak skończy się ten konflikt? Czy Kim naprawdę ma się kogo obawiać?


Matka Blac Chyny chce pobić Kim KardashianOn my grind entwrtainment

Film zamieszczony przez użytkownika Shalana Ms.Toni"hunter (@shalanajh)
Matka Blac Chyny chce pobić Kim Kardashian

Matka Blac Chyny chce pobić Kim Kardashian

Matka Blac Chyny chce pobić Kim Kardashian

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!