Szczerze kochający Kenye West

przejdź do komentarzy

I szczerze podziwiający styl Kim.

kanye west kanye west/© Fame/Flynet
Kanye Westa ogarnęła fala miłości, od momentu urodzenia się małej Nori. W roli taty czuje się podobno genialnie - śpiewa kołysanki, a zmienianie pieluszek to dla niego pikuś.

Może, gdy Kim Kardashian była jeszcze w ciąży, wydawał się gburowaty, ale to podobno pozory... Kanye jest zakochany po uszy w Kardashiance i uważa, że są dla siebie stworzeni. Coś w tym jest, bo Kim zdradzała z nim Krisa Humphriesa, jeszcze przed ogłoszeniem ich rozwodu.

W każdym razie Kanye kocha Kim za całokształt, w tym za jej styl. Który jest przedmiotem nigdy niekończących się dyskusji.

- Nikt nie będzie mówił mojej dziewczynie, co ma robić. Ona potrafi znaleźć połączenia, których świat mody jeszcze nie widział. Nie boi się podejmować ryzyka, właśnie za to ją kocham - wyznał.

- To wszystko to jest prawdziwa miłość, to jest proste. Czasami, a może nawet zawsze miłość jest ważniejsza od marki czy grona fajnych ludzi, zaimponowania komuś. Prawdziwa miłość, to coś, co czujesz. Myśli i uczucia nie zawsze idą w parze - dodał.

Romantyczny, kochający i wspierający Kanye.

Szczerze kochający Kenye West (FOTO)

Szczerze kochający Kenye West (FOTO)

Szczerze kochający Kenye West (FOTO)

Szczerze kochający Kenye West (FOTO)

Szczerze kochający Kenye West (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!